www.sudzibas.lv Augļu serviss Objektīvu pamatojumu

Augļu serviss - Objektīvu pamatojumu

Никогда не устраивайтесь на эту фирму, несмотря на то, что там поменялась начальство, так как верить им нельзя, что там легко заработаешь 1200 евро, первый минус это то, что ты должен работать во всю силу, если вы любите работать медлительно, это не прокатит, вы должны уложиться за 12 часов на максимум, если вы не укладываетесь, вы выговор делает начальница по имени Гунита, которой лишь бы выплеснуть свой негатив на вас, второй отрицательный момент-это водитель, который забирает ваш заказ на ригу, он с вами будет обходиться только на мате, также коллектив там контингента алкоголик и бывшие зэки, которые недовольны своей жизнью на каждом перекуре в ночную смену, поэтому вам стоит задуматься туда устраиваться!

21.07.2021

Atbilde no Augļu serviss Support Pārstāvja atbilde 21.07.2021

Labdien, Kiril!

Paldies par komentāru!

Dinamiskā darba vidē, jo īpaši darbā noliktavā, pieaugot darba apjomam, patiešām ir jāstrādā intensīvi, saskaņā ar darba grafiku. Atalgojums veidojas no pamatalgas, izstrādes un bonusiem, jo vairāk darbs tiek padarīts, jo lielāks atalgojuma apmērs, kas pat var pārsniegt 1200 EUR, pēc nodokļu nomaksas.

Tiešā vadītāja pienākumos ietilpst pārrunāt darba rezultātus ar savu kolēģi, kas notiek toleranti un otra cilvēka cienīgi, ja Jums tas ir izklausījies, kādā veidā aizvainojoši, tad pieņemiet mūsu atvainošanos.

Būtu pārāk skaļi teikts, ka pie mums strādā bijušie ieslodzītie vai alkoholiķi, tas gan būtu jāpierāda ar konkrētiem pierādījumiem, līdz ar to komentārs nevietā.

Veiksmi un turpmāko izdošanos!

D Diāna 21.07.2021

Если хотите работать медленно, то идите работать в другом месте. Только не огорчайтесь что там тоже будет зарплата маленькая.