Augļu kliņģris - Kvalitāte

Nevienam neiesaku pasūtīt kliņģeri.Š.g.09.01. pasūtīju uz sievas 60.gadu jubileju kliņģeri uz 10.01. plkst.14.00,kuru arī šai dienā saņēmu,neiedomājami biju pārsteigts griežot kliņģri-tāds iespads ka viņš ir iepriekšējās dienas cepuma.Par to arī pārliecinājamies kad šo konditorejas "šedervu"sākām baudīt,tiešām viņš nebija pirmā svaiguma.11.01.2014.aizgāju uz konditoreju un izteicu savas pretenzijas pārdevējai,atbilde bija ka es neko nesaprotu un ka iespējams mīkla esot bijusi slikta un viņa esot tikai pārdevēja un kas ir uzcepts to arī pārdod bet vadības e-pasta adresi nezinot un tas viņai nav jāzin.
Neiesaku veikt šajās konditorejās pasūtījumus, ja nevēlaties sabojāt sev un viesiem svētkus.Bijusī kvalitāte ir zudusi.
Jānis.

J