www.sudzibas.lv Auces veikals/kafe"VĒRIS" gribējām pasūtīt bēru mielastu

Auces veikals/kafe"VĒRIS" - gribējām pasūtīt bēru mielastu

Vēlējāmies pasutīt bēru mielastu, kad sieva nosauca ēdienus kas vajadzīgi un uz cik cilvēkiem, un pajautaja cik liela summa būs vajadzīga uz ko pasūtijuma pieņēmeja atbildēja es nezinu . Sieva pajautāja ar 60 ls pietiks ? uz ko bija nevis atbilde, bet gan kliedziens ko jūs iedomajatie tur nekas nesanak. un vel piebilde kas naca no pasūtījuma pieņēmējas, VAJAG LAICĪGI PASŪTĪT nedēļu ieprieks.
bet mums bija tikai 2 dienas, lai nokartotu berēs . tas bija ļoti nepatīkami, tāda sajūta ka bēres var ieplānot.

H harijs 06.08.2011

60 Ls uz 200 cilvēkiem? Protams ka čupačupi sanāk.
A varbūt divatā pasēdēt, - tad sanāks un pāri paliks.
Tas ir kā mīklai, - šobrīd 0 grādu, rīt būs divreiz aukstāks. Cik būs grādu?

C Cow to Harijs 09.08.2011

To harijs
Kur ti redzēji 200? Tas tur nav rakstīts. Ir tikai 60Ls pieminēti.

1 111 09.08.2011

Rīgā bēru mielasts no 7-11 Ls uz cilvēku bez šmigas.

V Vasja 09.08.2011

No saukums "veikals/kafe" jau izsaka, ka tas nenodarbojās katru dienu ar kāzu, bēru mielastu klāšanu. Ja veikals/kafe, tad drīzķ tāda ieskrietuve vien ir, kur sinīšiem salāpīties un gudras runas parunāt.

* *88 09.08.2011

Kaut viens no komentētājiem vispār zina kur tā Auce atrodas? Tā nav Rīga!

V Vasja 09.08.2011

Protams, ka nav Rīga :)

L Lauķis 09.08.2011

Pie mums ir Ls 5 no galviņas bez alkohola.