www.sudzibas.lv Attirance Darba apstākļi

Attirance - Darba apstākļi

Redzat cvonline daudz vakances Attirance uzņēmumā, tas tāpēc, ka tikai retais tur var izturēt! Protams, ja tev patīk būt nemitīgā stresā un, ja patīk ka ar tevi runā kā ar vissemāko cilvēku uz pasaules, tad nedomā un piesakies! Savādāk nevienam neiesaku uz turieni iet, sabojati nervi, iztērēts laiks, zems atalgojums, kurš kavējas un ja maksā tad liek tev justies,it kā neesi to pelnījis, neadekvāta attieksme no priekšnieka puses, arī kolektīvā jāuzmanas ar cilvēku īsto dabu! Un nedod Dievs nokavēsi 15min 20ls atvilkti no algas! varētu rakstīt un rakstīt, bet ja radās interese pamēģināt droši, tomēr, ja Tev ir pašnivērtējums neej uz turieni! Vaina nav tajā ko šī kompānija ražo, vaina ir pašā kompānijā - pašā tās saknē vadībā!