J Jānītis 26.12.2010

Mans ieteikums ir nesasieties ar viņiem!
Ja sasiesieties, tad vēlāk būs grūti tikt vaļā, jo katru reizi ņemsiet ar vien lielākas summas un beidzot sāksies riņķa dancis, bet jūs kā būsiet bez naudas, tā būsiet! Turklāt paskatieties kādas viņiem ir gada procentu likmes! Cik ir jābūt stulbam lai ņemtu kredītu ar 350% gadā!?

N nekas 27.12.2010

ne nenemsu bet vnk velesanas uzzinat kas vini ir krapnieki vai ka?? jo pat majas lapas viniem divainas! lai cilveki neiekrit

U unk 27.12.2010

Visi viņi ir krāpnieki!

N nekas 27.12.2010

nju ja ja bet ie jau kuri aizdod ar :)

N Nauda 27.12.2010

Aizņemties var tikai, ja pats esi krāpnieks un vari viņus piečakarēt

N nekas 27.12.2010

ne bet nopietni ieejat vinu majaslapas tak ir divainas???

A Alma 27.12.2010

Tadas labak nenemt.Kas ta par komijijas maksu, 1 ls??????? Citos kredita atrajaos kantoros ir 00, 01 santims.

N nekas 27.12.2010

nav rakstits pat cik jaatdod viena kompanija...

J Jānītis 27.12.2010

Mājas lapas šīm kompānijām kā "Ātrais kredīts" un "Kredīts jums" ir izstrādātas Lietuvā un šīs ir Lietuviešu kredītkompānijas, lai arī lapu dizains ir dažāds, bet kodējums abām ir vienāds! Turklāt arī darbojās viņas abas vienādi!
Ja jau tiešām ļoti spiež, tad vajadzētu mēģināt aizņemties no radiem vai draugiem, jo papētot šo kompāniju noteikumus ir ļoti vienkārši- pirmo reizi aizņemoties 100Ls jūs iztērēsiet 25 latus, jo lats ir par reģistrāciju, kas nedod garantiju, ka jums izsniegs aizdevumu un jāatdod būs 124Ls. Turklāt nepastāv iespēja atmaksāt pa daļām, var tikai pagarināt! Pagarināšana arī maksās šos 24 latus katru mēnesi! Un cik ilgi pagarināsi? Tā jau tas var notikt bezgalīgi!
Pilnīgā bezcerībā labāk tad jau aizņemties Vivus.lv
Protams arī tur procenti nav no mazajiem, bet vismaz atdot var pa daļām, ir iespēja atlikt maksājumu, grozīt aizdevuma grafiku un aizdevuma datumus. Vivus tad jau draudzīgāka ir pret aizņēmēju.
ES GAN REKOMENDĒTU - NESAISTĪTIES AR ŠIEM ĀTRAJIEM AIZDEVĒJIEM! NETIKSIET NO VIŅIEM VAĻĀ!
LABĀK PACIESTIES LĪDZ ALGAS DIENAI, VAI ARĪ PALŪGT DARBA DEVĒJAM KĀDU NELIELU AVANSIŅU!

N nekas 27.12.2010

IK Kreditindustrial ir lietuva??? diez vai:)

V vins 27.12.2010

kreditsjums.lv neko neizsniedz

J judzin 22.09.2012

Sastapos ar to ka līdz naudas iegušanai no pardota īpašuma bija jaiztikt. Pāligā ņemu atros: Rīkojos pēc šadiem kriterijiem: 1. Pieveršu uzmanību tam lai firma būtu starptautiska- saitos apakšā. 2. Lai mazākas pamatotas sudzības (ļoti daudz nepamatotas- paņemi- esi tik laipns- maksa laicīgi). Galu galā mans reitings: 1 vieta - SMS Credit- patiešam atri un bez ķibelēm. 2 vieta - Soho Credit- arī normali, 3 vieta - Ferratum - izņemot dažus parpratumus viss ir Ok. VIA SMS- jocīgs kantoris - vari paņemt 200 Ls, pienāk isziņa ka tēv tikai 150. Vai viņiem trūkst naudiņas, vai netic cilvekiem - viņas peļna varēja būt 20Ls meneša laikā (ja tiek iedoti 200Ls) - bet iedeva 150 -peļna tikai 15 Ls. Credit 24- pirmo varēja arī dod par velti, procenti ir lielaki- galu galā nav manā topā. Iesaku tos pirmos 3 (SMS Credit, Soho Credit, Ferratum). Aizņemies atbildigi- man viss ir beidzes, vairak cenšos iztikt bez šiem pakalpojumiem. P.S. Ja tuvākajos 6 menešos iesiet bankā paņemt no bankas- ziniet jūms var nekas nesanākt- izdrukā tiek būs redzama naudas ienakšana no "atriem"- tādas bankas piem. ka Krediidipank jūms pat iesniegumu nepieņiems- mēs nedodam naudu cilvekam kurš ņēma "atro"- par to protams bankam "nerespekt"- ļoti stūlbiga politika.

A arturikof 27.12.2014

Visi vini pelna komisijas maksu no 5 lidz pat 150 euro par katru aizdevumu ko izsniedz. Ta pat www.atriekrediti247.lv
Ja saskaitit noraditos aizdevumu sanemejus no vinu lapas . tad tur ssanak laba summa a lapas uzturesana maksa kapeikas.
Aizdeveji labak vareja samazinat tos procentu uz visiem aizdevumiem un nemasat nekadas komisijas maksas viniem. Ta vai ta visa latvija jau zin kur un ka var kautko aiznemties...

A arturikof 27.12.2014

komisija ir augsta par katra kredita nemsanu tadel jau visi reklame kreditus. paskatietie cik ta www.atriekrediti247.lv ir nopelnijusi ja informasija ir parieza un par katru panemto krediti komisija ir no 5 lidz pat 30 euro liela. Esmu dzirdelij ka pat kreditori ar lieliem aizdevumiem maksajot lidz pat 150 euro par klijentu. Labak nemaksatu tas komisijas viniem bet samazinatu procentu likmes. ta vai ta jau visa Latvija izn kur var ko un ka sanemt... un vini i lietuva, polija, igaunija, latvija un vel 5 valstis to dara caur tikai vienu komisijas lapu...