www.sudzibas.lv Ātrie kredīti ♥Ātrie kredīti♥

Ātrie kredīti - ♥Ātrie kredīti♥

Es nesaprotu! kapēc visi tā ņem ātros kredītus?.... Un kad navar adot, tad te sūdzās. Ja jūs kādam aizdotu piem.200ls uz 1men. jums patiktu ka tas cilvēks pateiktu ka nav naudas un parādu adot netaisās!? Labāk sakat paši kko darīt ,lai uzlabotu ekonomisko situācīju,jo krīze ir tikai jūsu °"mazajās galvās."
PALDIES!!!!

S Sub 12.04.2013

Ja es visiem stāstītu, ka es aizdodu naudu, pat teiktu ņem droši, īsti nepārbaudīdams cik drošs ir cilvēks, kam es viņu dodu, es pats vien būtu vainīgs, ka tieku uzmests. Tādēļ es arī nepazīstamam cilvēkam neaizdotu 200Ls. Neaizmirsti, ka dotās kompānijas pelna un pelna labi, ja jau saradušās kā sēnes pēc lietus. Viņu reklāmas iespaidā daudziem cilvēkiem šādā veidā iegūstama nauda liekās vilinoša, pieļauju domu, ka daudzi pat šādā veidā kredītus ir paņēmuši alkohola ietekmē tikai pēc tam saprotot cik neapdomāta ir rīcība. Un, kas ir pats galvenais tiko kā tu nokavē kaut vai pavisam nedaudz % sāk augt milzīgā ātrumā – šeit arī veidojās viņu lielā peļņa (Viņiem nav izdevīgi cilvēki, kas laicīgi atdod). Labs risinājums šai problēmai būtu reklāmas aizliegums un krietni krietni stingrāka kontrole, kam tu aizdod, ja esi ko paladis garām, piemēram, piešķīris kredītu cilvēkam ar neregulāriem ienākumiem pats vien vainīgs esi, un tas krietni vien uzlabos dotā brīža situāciju Valstī ar ātrajiem kredītiem.

I Inga289 12.04.2013

Piekrītu Sub komentāram. Tā ideja palīdzēt cilvēkam, aizdot uz neilgu laiku mazu summu, ir ļoti laba un vajadzīga, tikai mūsu bāleliņi atkal izkropļo šo nišu, aizdodot naudu kuram katram, nepārbaudot cilvēka maksātspēju, un tad te pārmet cilvēkiem, ka viņi nu neatdod aizņēmumu. Arī tie soda procenti nesekmē ātru parāda atdošanu, bet grūž cilvēku vēl vairāk bedrē. Es domāju, ka jebkurš normāli domājošs cilvēks vēlēsies agrāk vai vēlāk to naudu atdot, lai arī cik liels parāds nebūtu.Aizņēmums ir jāatdod!!! Tikai vai Jūs, aizdevēj, i vēlaties vienoties un vēlaties to naudu ātrā laikā atgūt, jo uz soda procentiem un pagarinot aizdevuma atdošanas laiku var taču vairāk nopelnīt!!! Nerunāsim par parāda piedzinēju firmām, kas VISPĀR NEIEVĒRO LATVIJAS LIKUMDOŠANU UN MELO!!! Jautājums, vai savā izcelsmes valstī to atļautos... Sen jau būtu aizklapētas ciet!

zubila 13.04.2013

Mākonite, tādiem cilvēkiem, kam ortogrāfija un interpunkcija klibo varu ieteikt, ko darīt lietas labā -apart dārzu! Tu padomā, Dievs neko vairāk par zemi, kokiem un ūdeni nav devis. Haļava ir beigusies! Es šaubos, ka kāds Tev kaut ko ir parādā!

J Jānis17 13.04.2013

Var redzēt ka zubila ir apsalūta neveiksminiece. Daudzām latviešu slavenībām arī pieklibo gramatika, bet tas nenozīmē ka viņi ir dumjāki par tevim. UN ar kādām tiesībām tu te apvaino citus??? Tu šī raksta autori nemaz nepazīsti ;pp takā paklusē.

Z Zemene7 13.04.2013

Es piekrītu Jānim. Zubila, vispirms paskaties pati uz sevīm. Var redzēt, ka zubila nav laimīga un tas mani iepriecina.

E eliotta 14.04.2013

oooo, mums uzradušies aizstāvji. cilvēki, kurus skolā apcēla un trauma par sevi vēl liek manīt..

E eliotta 14.04.2013

p.s. - cilvēks ar personības dubultošanos.. zemene7 un Jānis17 ir viens un tas pats cilvēks.. diezgan skumji! Nojūgšanās ir vecuma pazīme!