www.sudzibas.lv atrakcijas naudas noplēšana

atrakcijas - naudas noplēšana

Tās atrakcijas kas ir pie Elkor Plaza tur ir lielākā šmaukšana!Viena atrakcija ir tāda kur jāiemet bumbiņa kannā, labi bet kad tā paskatās bumbiņa ir lielāka nekā caurums!Tad vēl loterijas biļetes ja Latvija-lielākā mīgstā manta, Čehija-vidēja un Lietuva-maza!Nu mēs ar draudzeni paņemam vienu, tur krievija(drošvien ka visas atrakcijas nāk no krievijas)bet ir tā ka tur viena ir Latvija, 1Čehija un 1Lietuva!Es pēc savām domām neiesaku tur iet!

S subrovska 03.06.2009

Es gan pagasreiz kad biju, draugs meta tieši tās pašas bumbiņas pudelēs un laimēja lielo mantu...tāpat citas loterijas man patika...zini, mums vsp pašiem nav nekādas atrakcijas, tapēc jāpriecājas vien, ka ir kāds, kas mums viņas atved...kaut vai padomājot par tiem pašiem bērniem, kādu prieku viņiem sagādā šitās atrakcijas...turklāt, es domāju, labāk šitā nekā jau vēsturiskais mežaparak variants, kad tev braucot jāskatās, vai gar acīm neaizlido kāda skrūvīte...un varbūt tev vnk tajā dienā nebija veiksmīga roka...pamēģini citreiz :)

L Leonid 07.11.2009

Sitais lunaparks nak no Cehijas un 2 atrakcijas ir no lietuvas!!! To ko jus teicat nav taisniba es tur stradaju un zinu ka uzvaret visas loterijas var vienkarsi jus nemakat!!!

L Leonid 07.11.2009

Vo vo jums japriecajas ka ir vispar kads kas ved tos atrakcijas vars uz latviju vins nebrauks!!!