www.sudzibas.lv Atlaižu klubs Atlaižu Klubs - NĒ!

Atlaižu klubs - Atlaižu Klubs - NĒ!

Atlaižu Klubs piedāvā ka iedodu savu adresi draugiem un tie kas reģistrējas man dod papildus bonusu, bet tagad viņi redz ka man nāk bonusi, viņi paziņo man ka es krāpjos. tad kāda velna pēc ir kaut kāda adrese kuru var dot, bet beigās kad klientam ir labums no tā, tad viss tiek bloķēts un viss iegādātais tiek atņemts!
izmantojiet jebkuru citu atlaižu adresi - izņemot www. atlaižu klubs.lv.
Paši uztaisa tādu sistēmu un beigās visi citi ir vainīgi!
Es rakstīšu uz patērētājiem vēstuli lai izskata manu lietu.

N

K Kliente 21.03.2011

Если Вы за что то заплатили и не получили обещанное, то смело подавайте жалобу в суд защиты прав потребителя. А что касается бонусов то прочитайте договор у них на сайте, там все прописано. Я сам бонусы потерял и больше услугами данного сайта пользоваться не намерен, чего и Вам советую.

I Igors 07.04.2011

Согласен с Сергеем

S sarma 17.06.2011

Esmu šausmās - šis atlaižu klubs krāpjas -esmu nopirkusi pakalpojumi, bet viņi to manā kontā neurāda, it kā tas nebūtu bijis. Izliekas par beigtiem. Tiešām izmantojiet visus citus, tikai ne šo!

I Ingrīda 07.12.2011

Man gan līdz šim šķitis, ka no atlaižu lapām šī ir visuzticamākā. Esmu piedāvātās atlaides pirkusi vairākkārt. Ne par City life, ne par pakalpojumu sniedzējiem nekad neesmu varējusi sūdzēties. Vai tiešām man vienmēr ir tikai veicies? Zvaigznīte arī uz katru komentāru tik mīļi atbild. Brīžiem tie jautājumi komentāros tik stulbi!
Vai tik te konkurenti neuzdarbojas.