www.sudzibas.lv AT Trade Slikta attieksme

AT Trade - Slikta attieksme

Neiesaku pirkt neko no šī veikala - cenas ir stipri augstākas par citiem veikaliem, lētāk sanāk pat pasūtīt no ārzemēm (piemēram thomann vai andertons), kā arī attieksme pret klientiem briesmīga. Iegāju veikalā kādas 40 min pirms slēgšanas, gribēju pamēģināt vienu ģitāru. Pārdevējs (mājaslapā noskaidroju ka sauc Pauls Kravalis)uzreiz pajautāja vai šodien pirkšu ģitāru. Kad atbildēju ka šodien nē, bet drīzumā plānoju pirkt, pārdevējs teica lai tad arī nākot, jo tur neesot nekāds ģitāristu klubiņš kurā var nākt spēlēt ģitāru brīvajā laikā. Pretty much izdzina ārā un teica lai nāku tikai kad ir nauda... Pretīgi. Citos mūzikas instrumentu veikalos (piemēram Tava Skaņa vai Salons mūzika) sagaida ar smaidu un palīdz izvēlēties pareizo preci pat 10 min pirms slēgšanas, kā arī daudz zemākas cenas tām pašām precēm. Absolūti pretīga attieksme pret klientu, kas tuvākajā nakotnē bija gatavs tur atstāt savu naudu. Pēc tāda gadījuma nekad tur neiepirkšos, un aicinu jūs darīt tāpat.