Astarte Nafta - Slikts serviss

Slikts serviss. Apkalpošana zem katras kritikas. Šodien vēlējāmies uzpildīt degvielu, pieejot pie lodziņa netikām apkalpoti (šī nav pirmā reize) . Ieejot iekšā jautājot, kādēļ netiekam apkalpoti, atbilde sekoja, man pie lodziņa nav jāapkalpo. Tajā pašā laikā, pēc mums uzreiz cita persona tika apkalpota. Šeit ir runa tieši par vienu konkrētu darbinieci. Attieksme vienmēr ir rupja / nelaipna. Nauda tie pamesta, nevis pieklājīgi padota.

08.07.2021

D Dāvis Skola 19.05.2021
Itkā uzsilda maizītes, bet patiesībā jāgrauž ledus

Maizītes ir sasaldētas un bijušās atkausētas un atkal sasaldētas, kad jautāju uzsildīt, itka uzsilda, bet iekšā ir ledus.

S Sudzibas.lv Admin 16.08.2021

D Dāvis Skola 19.05.2021
Itkā uzsilda maizītes, bet patiesībā jāgrauž ledus

S Sudzibas.lv Admin 16.08.2021

U Uzņēmēju darbiba 16.04.2024

Bite - Slikta attieksme
Es biju pilnīgi šokā, par Tukuma astartes darbinieces attieksmi pret kolēģi! Nezinu vai tā drīkst bļaut pa visu zāli ka klienti dzird, jo pats esmu ka vaditājs uznemumā, bet šo dzirdod ka sieviete ar melniem matiem īsiem, (krievtautības) neadekvāti uzvedās
katrā ziņā šī bija viela pārdomām!

S Shmitens 22.05.2022
milzīgas bedres

Dus nr5 teritorijas asfalta segums ir ļoti sliktā stāvoklī... dziļas bedres.. segumu neremontē un nemaina...

Bedres ir dziļas un tajas izbraucot iespējams sabojāt auto

S Sudzibas.lv Admin 06.06.2022

U Uzņēmēju darbiba 16.04.2024

katrā ziņā šī bija viela pārdomām!