Astarte Nafta - Slikts serviss

Saprotu, ka darbiniecei ir maz klientu nakts laikā, taču žēl, ka tos pašus pienācīgi apkalpot nespēj.
Sagadījās būt uzpildes stacijā trijos naktī, pēc gara pārbrauciena un vēlējos apmeklēt tualeti, pēc tam uzpildīties un nomainīt logu tīrāmās slotiņas. Piezvanīju, sagaidīju nupat pamodināto darbinieci, laipni sasveicinājos (latviski) un palūdzu, lai ielaiž uz tualeti, uz ko uzreiz saņēmu neapmierinātu komentāru (krievu valodā) par to, ka - tikai tāpēc esmu spiedis zvaniņu!? Izrādās, ka tur aiz stūra ir āra tualetes. Tā kā šinī uzpildes stacijā biju pirmo reizi un to nezināju, uzreiz sajutos ļoti negaidīts viesis, tāpēc atmetu ar roku un uzreiz devos prom, par savām pārējām vajadzībām pat nepajautājis. Rezultātā naudiņa par degvielu aizgāja konkurentu kabatā, kā arī slotiņas nopirku citur (lieki piebilst, ka turpmākais ceļš uz Jelgavu bija Gana bīstams braucot naktī, lietus laikā, bez iespējas notīrīt vējstiklu) . Žēl, ka ir darbinieki, kuriem miegs (darba laikā) ir svarīgāks par visu citu. Šinī uzpildes stacijā citreiz vairs nestāšos!

01.04.2021