www.sudzibas.lv Astarte nafta Ļoti slikta apkalpošana,nepārzin valsts valodu. Kamēr klients stāv pie apkalpošanas lodziņa,pārdevēja flirtē ar vīrieti,kurš piebraucis pie asteres.

Astarte Nafta - Ļoti slikta apkalpošana,nepārzin valsts valodu. Kamēr klients stāv pie apkalpošanas lodziņa,pārdevēja flirtē ar vīrieti,kurš piebraucis pie asteres.

Ļoti ļoti slikta apkalpošana. Pārdevēja Aļesja Vasiļejava apkalpoja ļoti slikti. Pirmkārt nepārzina valsts valodu. Kā var strādāt apkalpošanas sfērā,ja neparzin latviešu valodu. Nesveicinās,neatvadās. Nesaka paldies. Pilnīgi neko. Stāvot pie apkalpošanas lodziņa,pat nesaprot,ka prasa negāzētu ūdeni un nepiedāvā kāds sortiments ir. Tai laikā flirtē ar vīrieti kurš piebraucis pie astartes un uztur sarunu ar viņu. Kas,manuprāt vispār nav pieņemami. Esmu klients un es vēlos pienākošu apkalpošanu. Esmu Ļoti slikti šobrīd noskaņota pret šo uzpildes degvielas staciju. Ka var pieņemt šādus darbiniekus darbā.. tik dēļ šādas darbinieces vairs neatgriezīšos.

29.12.2018

"Pirmkārt nepārzina valsts valodu. Kā var strādāt apkalpošanas sfērā,ja neparzin latviešu valodu" - - - Atrast, nošaut un pakārt!
"Nesveicinās,neatvadās. Nesaka paldies." - - - ... un vel nenosukā tavam draugam!
"Stāvot pie apkalpošanas lodziņa,pat nesaprot,ka prasa negāzētu ūdeni un nepiedāvā kāds sortiments ir." - - - Nu tev MAXIMĀ un pie acuārsta!
" tik dēļ šādas darbinieces vairs neatgriezīšos." - - - Ļoti ceru uz to...