www.sudzibas.lv Astarte nafta Apkalpošanas līmenis, mazs sortiments.

Astarte Nafta - Apkalpošanas līmenis, mazs sortiments.

Ķeguma DUS ''Astarte Nafta'' apkalpošana bieži vien ir zem jebkādas kritikas, konkrēti runājot par ēdiena pagatavošanu (Kas pagaidām viņiem tikai ir ēdiena uzsildīšana, izņemšana no iepakojuma utt). Pārdevējas rokas mazgājot pirms šīm darbībām nekad neesmu redzējis, arī ''cimdiņi'' netiek uzvilkti, esmu redzējis tos tikai vienreiz, kad veikalā bijā kāda kontrole.

Hotdogu maize bieži vien tiek pasniegta sakaltusi, pārsprāgusi, ka mērce tek ārā un viss papīrs ir ar to. Pārdevējas ķer visu un grābj, kad vairāk cilvēki atrodas benzīntankā, bieži vien arī vadītāja no malas pieskrien, nomet ko, sāk strādāt.

Arī sortiments bieži vien ir mazs, jo viss ir izpirkts, bet nekad nepaliek citām dienām, tikai tajās, kad atbrauc piegādātāji. Laikam 3x nedēļā kur, bet plānot vadība neprot.

Būtu pateicīgs, ja ēdiens, par kuru maksāju ok naudu tiktu kārtīgi sagatavots, nevis variantā 'še, rij'', arī nav noslēpums, ka darbiniecēm piemaksā par ēdiena tirgošanu šo to.

Paldies, ceru uz pārmaiņām!

D

R rozete 05.10.2016

Opā kads te cilvēciņš . Es esmu patstāvīgais Astartes klients, jau kopš pašas atvēršanas, un pa šiem gadiem, ne reizi neesmu saskāries ar tādām problēmām kā šeit rakstīts. Pārdevējas vienmēr laipnas un smaidīgas. Plaukti ari vienmēr pilni. Tas, ka brīžiem kaut kas trūkst? Tas tikai nozīmē, ka pieprasījums liels un tu cilvēciņ neesi vienīgais klients. Un ja runājam par hot dogiem, tad zinu ka pats pēc pieredzes, ka tā ir maizes kvalitāte un nevis pārdevēja vaina. Un taisot tos viņas lieto šķērēm līdzīgu ierīci un maizei vai desai pat nepieskaras. Un interesanti kā tu cilvēciņ zini par piegādes laikiem un dienām, kā jau teicu esmu patstāvīgais klients vairākus gadus, bet es pat to neesmu pamanījis. Laikam ir parādījies inspektors ''Caps'', kas dežūrē visu diennakti pie benzīntanka ar binokli un bloknotu rokās. Smieklīgi.

D Doge 05.10.2016

Arī es esmu, vismaz biju patstāvīgais klients :) Redzi, varbūt citās Astartes DUS problēmas nav. Par hot dogu maizītēm runājot, kādēļ ''Statoil'' vai citās nekad tas man nav noticies? :( Ja pieprasījums ir liels (kāds tas ir), kādēļ nevar pasūtīt vairāk?