LV RU

Artūrs Margevičs - Uzvedība

Ļoti negatīvā pieredze, strīdās ar tiesnešiem, tiesu zālē uzvedas agresīvi, izrāda necieņu tiesnešiem un pretējai pusei. Prasījumos, sūdzībās un paskaidrojumos lej ūdeni, taisa pilnīgo haosu. Viņu ienīst daudz juristu, policistu un tiesnešu, jo ar savu attieksmi un uzvedību rūpji pārkāpj ētikas kodeksu un visus morāles likumus. Ļoti neuzticāma un amorāla persona

J

Vairāk sūdzības par Artūrs Margevičs

Komentāri (2)

A Aivars R. 24.05.2018

Advokāts Artūrs Marģevičs, kurš reāli māk aizstāvēt. Viņš labi pārzin savu arodu un likumu nianses. Advokātam Artūram Margevičam ir izdevies uzsākt izmeklēšanu par krāpšanu lielos apmēros un novest šo lietu līdz tiesai, kaut arī līdz tam lietas ierosināšana policijā tika iekavēta divus gadus, prokurori nereaģēja uz sūdzībām, bet citi advokāti nekādi nevarēja ietekmēt lietas gaitu, jo pat iesniegumi no viņiem netika pieņemti.
Policisti, izmeklētāji un prokurori ciena jurista Artūra Margeviča darbību, viņiem nākas ieklausīties jurista pamatotajos argumentos un zināšanās, pat tajos gadījumos, kad nav vēlēšanās uzsākt lietas izskatīšanu un aktīvu darbu lietā. Advokātam Artūram Marģevičam var uzticēt sarežģītās lietas un aizstāvību.

T TukumsZoliks 29.12.2019

Ļoti laba pieredze ar advokātu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes