Artūrs Margevičs - Aizstāvība

Advokāts Artūrs Margēvičs nepārzin jurisdikciju un procesus.. Viņa metodes - iebiedēšana, uzbrukums gan izmeklētājiem, gan prokuroriem, gan pretējai pusei. Cilvēki tiek tikai tracināti, bet rezultātā izrādās, ka viņš pat nav pacenties izlasīt dokumentus. Tiesā uzvedas neadekvāti, pats sevi slavē, bet kā aizstāvis pilnīga nulle. Neņemiet viņu par savu aizstāvi - jūsu nauda un laiks tiesājoties būs izniekoti.

Работяга 04.09.2018

Jums vajdzigs labs jurists, tas gan kautkads drankigs

V vitavita2023 09.08.2023

Šo advokātu Artūru Margeviču slepeni kritizē gan tie, kas no viņa baidās, gan tie, kas paši melo un izdara noziegumus, un advokāts Margevičs simtiem tiesu atklāti pauž patiesības pierādījumus un jau daudzus gadus sargā cilvēkus.Advokāts Margevičs man palīdzēja uzvarēt grūtās tiesas prāvās ar krāpniekiem, kuri mēģināja tiesāties un melot pat augstākajā instancē. Šis advokāts ir konsekvents savā taktikā.