Fotogrāfs Artūrs Laucis - Briesmīga attieksme

Noteikti neņemiet pakalpojumu "fotokaste" no fotogrāfa Artūra Lauča! Uzmešana augstākajā pakāpē - līgums paredz fotogrāfam tiesības jūs uzmest pāris stundas pirms pasākuma bez jebkādām problēmām! Klientam tādas tiesības nav - ja nonāksi komā, tāpat maksāsi, bet iemaksāto naudu neatgūsi.

Atbilde no Support Pārstāvja atbilde 13.05.2020

Labdien!

Līgums tiek sastādīts, lai noteiktu Pušu atbildību un pienākumus konkrētā pakalpojuma izmantošanai. Ar līgumu ir iespējams iepazīties laicīgi un pakalpojuma ņēmējam ir tiesības to neparakstīt un neizvēlēties pakalpojumu. Neskaidrību gadījumā, visus jautājumus ir iespējams operatīvi atrisināt. Vai tas, ka tiek sastādīts līgums ar Pušu atbildību ir uzskatāms par "briesmīgu attieksmi"?

Z Zigrida777 12.05.2020

Es nesapratu! Klients vēlējās fotosesiju komā un viņam atteica? Par ko sūdzība, nevar saprast? Konkrēti var norakstīt situāciju? Un kā izpaudās rupjība?

S Stark49 12.05.2020

Tāpēc jau arī tiek slēgts līgums, lai norunātu atbildību no katras puses. Par ko cepiens? Vai tad kāds ar varu spiež parakstīt tādu līgumu? Autors laikam nedraudzējās ar veselo saprātu!