Arturs Bernis "Toposais Deputats"Vai Vnk Aksts - Krāpšana, Maldināšana

Arturs Bernis jeb ka viņš sevi Deve Lielakas Bačatas deju studijas īpašnieks Baltijā:)

slavē sevi ka nākamo deputātu, tautas aizstāvi, bet sakuma pārskaitiet viņam naudas summu: ziedojumu:) uz privato kontu. Jo Jailej Bmw mašīnas degviela un jāizbrauc uz kalnu:)

viena posta skali Saka, ka dzīvo no uzkrājumiem, otra posta sludina, ka nav 50eur ko nomaksāt sodu.

Artur bērni, kāpēc tu dzes citu cilvēku komentārus? Ja tu nemāki uztvert kritiku tad izskuj uzacis beidzot un sēdi majas.
Kāds deputāts no tevis var sanākt, ja fb postos atstāj tikai sev tīkamos komentārus, tev vairākas reizes aizrādīja par to.

Es saprotu, ka gribas pie siles tikt, bet tu esi parodija.

B Bacata 02.03.2021

Pilnīgi piekrītu. Es jūtu lidzi vina draudzenei, ja vinam vel tada ir, jo but kopa ar tadu tirlinu ir izaicinajums.
Es nesaprotu kas ir tie naivuli, kas vinam parskaita to naudu. Tauta - pietaupiet naudu. Paskatieties uz vina runas manieri un uzacim. Vai tiesam