Arta Bahmane - Krāpšana

Sviests! Biju pie viņas ar nopirkto kuponu manaatlaide.lv par 20 eiro, kur dažādas masāžas var pie viņas nopirkt. Aizgāju, izlamāja, ka, bez uzaicinājuma nāku iekšā, kaut gan nekur nebija tas rakstīts, un ierados savā laikā. Apgūlos, viņa man kaut kādu līmi uz vēdera uzsmērēja un tad piespieda roku un ar to līmi roku cēla augša (sajūta, ka spalviņas un ādu rauj nost-sāpīgi bija, bet cietu. Tad, kad vairs nevarēju izturēt pēc 5 min. Apmēram, tad pateicu, ka sāp āda, un tad viņa uzreiz pateica, ka viņa nevarot turpināt procedūru, jo sāp... Un ar pirkstiem uz ribām spieda tik stipri, ka jebkuram sāpēs, un tad viņa pārtrauc procedūru, kurai ir jābūt 1.5 stundas, bet patiesībā tā beidzas 5-10 min, un 20 eiro kabatā šai ne par ko. Vēl pateica, lai majās ar medu vēderu smērēju un ietinos plēvē. Aicināja, lai eju uz kaut kādu diagnostiku uz atlaidi pa 28 eiro. Neiesaku iet, jo tā ir krāpšana un darbs uz muļķiem! Labs bizness uz muļķiem-pa 10 minūtēm-20 eiro. Neuzķeraties!

Z

D Diāna 24.10.2017

Nejauši uzgāju šo komentāru. Es personīgi pazīstu Artu Bahmani un pate biju pie viņas uz procedūrām.. Pirmkārt viņa ir pieklājīga un ētiska, jo par vairākiem gadiem nebiju dzirdējusi no viņas nevienu asu vārdu. Acīm redzot Zellis 123 aprakstīja tieši manu vismīļāko procedūru vēderam - Tui fu. Uz vēdera netiek likta kaut kāda līme , bet kvalitatīvs biomedus ! Un pie tam viņa nav apsolūti sāpīga ! Izskatās ka sūdzambībele vienkārši pate nesaprot ko raksta...un tā ir konkrēta apmelošana ! Kauns ! Arta Bahmane ir profesionāla austrumu medicīnas specialiste, kurai cik zinu parakse jau ir vairāk par 20 gadiem un es eju pie viņas jau vairākus gadus. Un viņa noteikti nav krāpniece.