www.sudzibas.lv Arnis Kripa Un Gija Maršala Fizisks uzbrukums, ar merki atnemt finansu lidzeklus un atnemt svesu ipasumu

Arnis Kripa Un Gija Maršala - Fizisks uzbrukums, ar merki atnemt finansu lidzeklus un atnemt svesu ipasumu

Uzmanību liepājnieki un citi LV iedzīvotāji! Gribu brīdināt, uzmanieties no Gijas maršales un Sintijas maršales! Man 20 jūnija 2019 gada pa seju iesita plkst. 13 gijas maršalas uzrīdīts bandīts Arnis Kripa Liepaja, Terauda ielā 25-2, jo es kategoriski attiecos dot tam vīrietim arnim kripam naudu. Patiesībā ea vedu uz liepāju humanitāro palīdzību. Arnis kripa dzivo kaut kur uliha ielā, it kā uliha 121 liepājā šķūnī. Biju valsts policijā Rīga, Burnieku37. Esmu cietis. Galva loti sāp. Man jādodas uz slimnīcu tomēr. Varu nomirt

Ai

Tu Turkey901 21.07.2019

Gan jau, ka bijāt parādā un nemaksājām, tāpēc arī paņēma paši to, kas viņiem pienākas?!

Ar Arnis Kripa 28.07.2019

Esmu Arnis Kripa. Viss tas ir stulbums. Saukaja mani par pi***** saņema savu par vārdiem ir jaatbild un nekas nebija panemts.