www.sudzibas.lv Āris Sausis Negodprātīgs īrnieks

Āris Sausis - Negodprātīgs īrnieks

Esiet piesardzīgi no šī vīrieša, ja Tevi rūp Tava īpašuma stāvoklis.Sadziedās pilnas ausis ar to, kāpēc nevar laicīgi nomaksāt īri (mammai jāpalīdz, darba devējs laikā nemaksā utt.) Sasolīs visu atdot vēlāk. Elektrības parāds no viņa paliek iespaidīgs, jo izdomā visādus pašdarinājumus. Šeit redzams, kā viņš silda ūdeni, kad saprot, ka par saviem līdzekļiem jāuzpilda gāzes balons: https://www.youtube.com/watch?v=4Ol-BBXVEGEPar spīti parādiem, pazūdot no dzīvokļa viņš atstāj arī šausmīgu nekārtību. Visās malās reņģu konservi, izsmēķu kalni, piekaltuši roltoni, sapelējuši augļi un iespaidīgs daudzums tualetes atsvaidzinātāju flakoniņu. Arī mazais sunītis atstājis izkārnījumus starp tukšo alus pudeļu kalnu. Skats biedējošs. Paskatoties krāsnī, rodas jautājums, kā šis cilvēks vēl ir izdzīvojis, jo dedzinājis viņš ir visu pēc kārtas. Viss, ko izvilkt var, ir nevis pelni, bet pārogļojies plastmasa un metāla sakausējums. Ja ir vēlēšanās atrast šo vīrieti vēlāk, lai piespiestu norēķināties par parādiem, tad vienīgā atbilde ir- sorry, esmu jau Anglijā.Tāpēc, ja nu viņš vairs nav Anglijā, bet vēlas no jums īrēt dzīvokli- padomājiet 5reiz!!!

D dainis12345 18.12.2015

Tu kretīn bez pautiem impotentais!!!domā, ka nozagi bildi un safabricēji murgus tad esi baigais hakeris? bija orgasms???orgasms par padarīto? tev būs un tici man drīz, tikai ar to slotaskātu pakaļā tā arī paliksi!atbildes gājiens no manis arī būs..un tad paskatīsimies kurš te krutāks hakeris.

R Rubinieks. 27.05.2017

Tas čalis ar iesauku sausais, netikkai nemaksā un apčakarē, bet arī zog naudu un telefonus, tiks viņš kāda nagos, tad tam plāni klāsies.