LV RU

Arik SIA - Krāpšana

No sludinājumu portāla iegūtās info augusta sākumā sazinājos ar SIA Arik pārstāvi Raimondu Smilgu par kokmateriālu iegādi, jo bija nepieciešams iegādāties brusas un 7 m spāres. Tika solīts ka daļa no nepieciešamā kokmateriāla ir uz vietas un pārējie tiks sazāģēti un piegādāti līdz 16. Augustam. No SIA Arik puses tika pieprasīts avansa maksājums, jo savādāk pasūtījums netiks izpildīts. 12. Augustā veicu avansa maksājumu uz Raimonda Smilgas kontu. Nesaņemot nekādu info 16. Augustā sazinājos ar SIA Arik pārstāvi un tika paskaidrots, ka pasūtījums aizkavēsies sakarā ar zāģēšanas problēmām. Interesējos katru otro dienu, jo kokmateriāls bija nepieciešams celtniecības darbu turpināšanai, līdz beidzot 28. Augustā tas tika atvests. Veicot piegādātā kokmateriāli apskati tika konstatēts:
- veicot iekraušanu vai izkraušanu daudziem dēļiem bija gareniski iešķeltas plaisas un atdalījušies fragmenti no tām saucamajām iekrāvēju dakšām;
- Vairākiem dēļiem bija gareniski plaisas un tie bija savērpušie;
- Dēļu gali bija sašķelti un ja nogriež nost šķēluma daļu, tad izmēri būtu par īsu kā bija nepieciešams;
- Spāres, kuru platums ir 250 mm un biezums 50 mm, biezuma atšķirība vienā un otrā malā bija par 5 mm.
Protams šādu kokmateriālu nevēlējos iegādāties, tāpēc pieprasīju atpakaļ avansa maksājumu uz ko atbildē saņēmu draudus ar solījumu tūlīt atbraukt un kaut ko darīt.
Neiesaku sadarboties ar SIA Arik un Raimondu Smilgu, jo kokmateriāli, ko piegādā, ir drausmīgas kvalitātes un solītie piegādes termiņi arī klibo.

Dr

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes