Arēnā "Rīga" - Serviss.

Kopumā arēna Rīga viena liela naudas slaukšanas Ferma. Apmeklēju ar ģimeni Gregorian koncertu. Tika elektroniski nopirktas biļetes uz pasākumu, par mākslinieku uzstāšanos un servisu ir jāmaksā okei. Novietojām automašīnu stāvlaukumā un devāmies uz izrādi. Ar to arī sākās naudas slaukšana. Novietojot automašīnu arēnas stāvlaukumā izrādās ir jāmaksā minimālā summa par vakaru 7eur. Protams būs viedoklis-nav ko likt stāvlaukumā liec uz ielas, bet iet runa nevis par to kur likt un kur nelikt bet gan par to ka samaksājot par biļetēm bija jābūt iespējai novietot automašīnu uz pasākuma laiku arēnas stāvlaukumā reģistrējoties par velti, kā tas ir teiksim citur. Rezultātā praktiski katra otrā mašīna pēc koncerta bija bija ar soda kvīti 25eur gan viesi no citām valstīm gan vietējie apmeklētaji vakara nobeigumā bija "patīkami"pārsteigti. Pie kam arēnas sadarbība ar eiroparku ir ļoti operatīva. Ieejot arēnā nedrīkst ienest neko dzeramu, okei piekrītu bet tūlīt arī sākas kārtējā slaukšana,0.5 pudele ar parastu minerālūdeni, neiet runa par Saldinātiem, alkoholu saturošiem utt dzērieniem maksā 2.50eur. Vai tiešām par šo cilvēkam nepieciešamo šķidrumu ir jāspekulē ar cenu, un tā pudeles korķa noskrūvēšana vai tas nav par daudz. Koncerts bija izcils bet arēnas serviss atstāja visnotaļ negatīvu viedokli.

27.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Komentāri (4)

BondsBonds 28.02.2020

Kāpēc citiem kuri ierodas bez auto būtu jāmaksā paaugstināta biļešu cena par tavu novietoto auto? Kurš tev liek maksāt par ūdeni? Ej uzzēnu istabu un dzer cik lien.

A Aivars71 28.02.2020

Cik noprotu intelekts nav tava spēcīgā puse tāpēc paskaidrošu.Lielākā daļa koncertu un pasākumu Latvijā notiek tās galvaspilsētā Rīgā,sakarā ar to ne visi Latvijas iedzīvotāji var ierasties ar kājām vai izmantojot sabiedrisko transportu.Sākotnēji konceptuāli stāvlaukumi ap arēnu bija paredzēti arēnas viesu auto transporta novietošanai uz pasākuma laiku ,bet kā raksta Turkey901(cik noprotu pēc aktivitātēm arēnas darbinieks) tad arēnas īpašnieki ir atraduši veidu kā gūt papildus ienākumus.Ieteiktu arēnai informāciju par stāvlaukumu cenām ievietot savā mājas lapā un biļešu tirgotāju e-lapās kā izceltu informāciju lai cilvēki būtu informēti savlaicīgi un zinātu kā rīkoties ierodoties arēnā Rīga.Par ūdeni,ja tu esi pieradis dzert sabiedriskajās tualetēs tad neliec to darīt citiem,jo tas nav higiēniski un nav zināmi ūdens kvalitātes parametri.Vēlreiz uzsveru kad iet runa par dzeramo ūdeni kurš ir nepieciešams jebkuram cilvēkam tad spekulēt uz tā nav cilvēcīgi.Saldinātie dzērieni,alus un citi šāda veida dzērieni jau ir katra klienta izvēlē un nav kardināli nepieciešami.

BondsBonds 28.02.2020

Plastmasas pudeles masu pasākumā nevienam nav nepieciešamas, jo to savākšana ir izdevumi,lieli.
Saprotu iespējams esi no laukiem, bet Rīgā ūdens ir dzerams no krāna VISUR!
Mašīnā tādā gadījumā nebrauc viens, gan jau norēķināsies,vai ja žēl kapeiku piecdesmit, blakus var atrast kur nolikt. Automobilisms nav privilēģija, bet ekstra.

A Aivars71 28.02.2020

Automobilis nevis automobilisms sen vairs nav ne privilēģija ne ekstra,bet gan pārvietošanās līdzeklis dažādu funkciju veikšanai.Par plastmasas pudelēm runājot jau neliels skaits šo pudeļu ar šādām cenām nosedz visus atkritumu izvešanas izdevumus par vienu pasākumu.Par stāvlaukumu vēlreiz akcentēju par nepareizu jeb ar nolūku radītu informācijas trūkumu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes