Arēnā "Rīga" - Apsardze

Kāpēc Arēna Rīga apsardzes darbinieki ir neprofesionāli savā amatā, pēc kādiem kritērijiem viņi nosaka ka cilvēks ir par daudz iereibis un var neielaist viņu pasākumā? Vai arēnas apsardzei ir īpašas spējas uz aci noteikt vai cilvēks ir lietojis alkoholu ( šajā situācijā nebija lietots alkohols), arī pēc uzaicinājuma pārbaudīt to ar alkometra palīdzību apsardze atbildēja ka viņiem tāda nav un viņi to nosaka ar skatienu. Vēlāk runājot ar citiem apsardzes darbiniekiem tie apgalvoja ka apmeklētājs neesot bijis reibumā lai neielaistu uz pasākumu, bet gan pārtapis par personisku iemeslu un tādēļ būšot liegts apmeklēt pasākumu. Profesionāli? Man liekas ka nē.

18.11.2019

Atbilde no Support Pārstāvja atbilde 19.11.2019

Labdien!
Pasākuma apsardzi izvēlas un tās darbības principus nosaka pasākuma rīkotājs.
Arēna Rīga no savas puses nodos šo informāciju apsardzes kompānijai un rīkotājam, lai tie pievērstu uzmanību turpmāk.
Aicinām par šādiem atgadījumiem ziņot mums uz info e-pastu - [email protected] uzreiz pēc pasākuma.

Ar cieņu,
Arēna Rīga

M Marina 06.12.2019

Just now , we are attending Arena Riga, Stas Mihailova show. Security works as a professional and act very quick , so at the moment they m happy with a serviss, don’t know how it’s gonna be later on ...