www.sudzibas.lv Arēna "Rīga" neielaiž hokejā

Arēnā Rīga - neielaiž hokejā

Vakar, 19.02.2012., mana meita ar draugiem devās skatīties hokeju Arēnā Rīga. Bariņš bija liels,16 gadus veci jaunieši,starp kuriem mana meita bija vienīgā meitene. Apsardze un iekšā laidēja (vienā personā) bija sieviete. Visus puišus viņa ielaida,bet manai meitai pateica,ka viņai viņa nepatīk (un šis bija vienīgais iemesls) un ka viņu iekšā nelaidīs. Blakus stāvēja arī vēl cits apsargs vīrietis,kurš arī smīkņāja un teica,lai viena ejot mājās,vai lai laimi meklējot pie citām ieejas durvīm.
Pie citām durvīm protams meiteni laipni sagaidīja un iekšā ielaida.
Uzskatu,ka Arēnai Rīga būtu vairāk jāpievērš uzmanība un jāizvērtē savi darbā pieņemtie darbinieki.
Klaja ņirgāšanās pa cilvēkiem.
Lai ŠAI sievietei dzīvē veicas,un nekad nekas šāds negadās ar viņu.

D

P pasaziere 20.02.2012

...

M Maidzs 12.10.2012

Domāju, ka šī varēja būt tā pati sieviete, kas šodien manai brāļa sievai solīja sadot pa muti, jo viņa paprasīja, kur mans brālis var aiziet nomāzgāt bērna vēmekļus...

A atombumba 12.10.2012

nav nekas tāds tur nekad manīts

A atombumba 12.10.2012

esmu neskaitāmas reizes bijusi arēnā Rīga, un laiž iekšā stipri iereibušus, tad laikam meita jūsu bija, nu ļoti iereibusi, atvainojiet:-)