www.sudzibas.lv Arēna "Rīga" Garderobes darbinieču DRAUSMĪGĀ attieksme

Arēnā Rīga - Garderobes darbinieču DRAUSMĪGĀ attieksme

Vakar kārtējo reizi saskārāmies ar Arēna Rīga Garderobes darbiniecēm!!!
Pirmkārt jau tas, ka par to, ka kažoku nodevu jāmaksā 0.5Ls, hmmm. Aiz letes bija 3 darbinieces, kuras strādāja lēnāk kā gliemeši iet pa ceļu, iedodot naudu, nemāk izsist čeku, kažokam noplēsa pakaramo, jo liek ar spēku, nedomājos, ka drēbes gabalu var bojāt, numuriņu nomet kā sunim uz letes.

Un pēc koncerta, kad izstāvēju rindu, tad iedodot numuru, viena no darbiniecēm paņēma un sāka meklēt - kur tad ir tāds numurs, lai gan augšā ir norādīti no kura līdz kuram numuram atbilstošajā pusē ir. Atrada, norāva no pakaramā un pa zemi velkot līdz letei - (nu super, ka ar ūdeļādas kažoku noslauka zemi) , tad uzmeta kažoku uz letes ar tadu švunku, ka tas gandrīz pārkrita uz otru pusi.

Strādā ar tādām dusmām, ka kāds klients nodod vai paņem savu apģērba gabalu!

Drausmīga attieksme pret klientiem, kas spēj sabojāt garastāvokli uz visu vakaru.

K

C CAKEMAN 21.12.2012

(nu super, ka ar ūdeļādas kažoku noslauka zemi)

Uz arēnu jāiet parasto ļautiņu drēbēs. Tur tādus kā mūs, augstākas klases iedzīvotājus, neieredz.
Ar manu šinšilādas kažoku jau trīs reizes pakaļu viena salašņa noslaucīja. Pēc tam nedēļu kasīju ar zobiem nost visu to viņas smirdīgo garnējumu.