Arēnā Rīga - Bankomāts

18. Novembrī, devos uz "labvēlīgā tipa" koncertu arēnā Rīga. Biļetes šim pasākumam nopirku jau maijā, jo ļoti gribēju tik uz koncertu, bet mani sagaidīja liela vilšanās. Ierodoties, arēnā Rīga, konstatējam faktu, ka garderobē, par katras jakas nodošanu jāmaksā 1 eiro, tā kā līdzi bija bankas karte, nolēmu izņemt naudu, lai samaksātu par jakas nodošanu garderobē, jo ar jakām nelaiž iekšā. Pats nepatīkamākais bija tas, ka bankomāts ( rietumu banka), neizsniedz skaidru naudu, un aicināja mani griezties savā bankā... Tad rodas jautājums, kāpēc bankomāts vispār tur atrodas? Nekas cits neatlika ka ar sarūgtinājumu sirdi un vējā palaisto naudu, doties prom!

D Daina57 02.12.2015

tas 1 eiro sabojā visu vakaru... Žēl Jūs.
es sēdētu ar visu mēteli - lai saka ko grib.

Pacco_al 11.12.2015

Laikam bankomātā monētas bija beigušās. Tiešām fui Rietumu bankai. :D

M Master 28.04.2016

Vai die, kāda skāde aizbraukt/aiziet uz blakus esošo Prismu vai DNB un bankomātā izņemt savus 5eur. Un 5eur jebkurā brīdī ir jānēsā sev līdzi dažādiem gadījumiem.
Autoram vajag draudzēties ar loģisko saprātu nevis postēt sviestu šeit. Blakus 5-10min attālumā ir bankomāti un nekāds koncerts nokavēts netika.