www.sudzibas.lv Arēna "Rīga" Auto stāvvietas un iekšējā kārtība

Arēnā Rīga - Auto stāvvietas un iekšējā kārtība

29. jūlijā devāmies no Liepājas uz Arēnu Rīga apmeklēt Sting koncertu. Koncerta sākums bija plkst. 20.00, tāpēc rēķinājāmies, ka pasākumā jāierodas vismaz stundu iepriekš. Plkst. 18.50 jau stāvējām uz Skanstes ielas, gaidot kārtu, kad mūs ielaidīs autostāvvietā, bet uzreiz pirms pienāca mūsu kārta, apsargs novietoja zīmi ar tekstu "brīvu vietu nav", labi, viss ir saprotams, bet pajautājot vai vairāk vietu nav, tika saņemta rupja atbilde, bet otrs apsargs teica, lai braucam otrā pusē, VIP stāvvietā, kuras cena ir 10 ls, tur gan vietas pietikšot. Kamēr sastrēgumos nostāvējām, lai aizkļūtu uz Vip stāvvietu, pajautāju vēl citiem apsargiem vai tiešām vietas pietiks, visu atbilde bija jā! Kad piebraucām, plkst. bija jau 20.10, diezgan nekaunīgi pie sāna brauca, tā saucamās, šikās automašīnas, kuras, protams, neskatoties uz mūsu iebildumiem, laida mums pa priekšu, kad beidzot pienāca mūsu kārta, apsargs smīnot paziņoja, ka brīvu vietu nav, lai gan turpināja braukt iekšā "prominences" (krievu nr.). Vai tiešām mūs nevarēja jau brīdināt jau iepiekš, kad jautājam citiem, vai tiešām notiek pasākums pirmo reizi? Ja būtu laicīgi brīdināti, tad būtu ietaupījuši vismaz pusstundu. Lieki piebilst, ka ironiskā kārtā, Arēnas apkārtē visur stāvēt aizliegts, privātīpašums, vai ar atļaujām, vai dzeltenās līnijas. Beigu beigās atradām vienu vietu ielas malā un skriešus devāmies uz koncertu, kas par 50 min jau bija nokavēts. Ieejot koncerta norises vietā, šķita, ka esam atnākuši uz kādu lētu festivālu, kurā liela daļa cilvēku nevis bauda koncertu, bet staigā, grūstās un lamājas (mums bija stāvbiļetes, tāpēc, ka tad, kad pirkām, sēdvietas vairs nebija un man vispār šķita, ka stāvēt un kustēties ir labāk). Blakus mums bija vietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, protams, ar to mēs rēķinamies, bet, ratiņkrēslus stūma vienu pēc otra uz bufeti un atpakaļ un apsargs visai rupjā veidā grūda cilvēkus nost, p°ārbrauca ar riteni pāri kājai, lai tiktu garām ar ratiņkrēslu, domāju, ka arī tie cilvēki ar īpašām vajadzībām par to nebija sajūsmā.
Nu tā, iespējams, izklausās pārlieku dramatizēts, bet ejot atpakaļ pie auto, pa ceļam dzirdēju ne vienu vien cilvēku runājot par šo pašu tematu. Pats Sting bija kolosāls, bet to visu ļoti aizēnoja apkārtējā vide un notikumi (ļoti pietrūka arī projektori, jo aizmugurē bija ļoti maz saskatāms no tā, kas notiek uz skatuves).
Vēlāk spiedām, ka Latvijas mūzikas festivāli būtu pat labāk uzņēmuši gan mākslinieku, gan skatītājus. Rodas iespaids, ka Arēna nav gatava uzņemt tik cilvēkus, cik biļetes tiek pārdotas!!

EllaEl 30.07.2012

Jus pirmo reizi apmeklejat tadu lielu pasakumu?jo varu pateikt, ka ta vienmer, kaut kads trakums, tur kur ir stavvietas nevar elpot un ta ari ir-pardod biļetes ļoti daudz, bet kartibas nav.Ļoti svarigi organizet pasakumu, lai koncerts palika atmiņā, bet te ari viss atkarigs no cilvekiem.

P pfff 31.07.2012

Man žēl klausīties... Patiesībā - nebūt nav traki ar automašīnas novietošanu netālu pie arēnas. Piemēram uz Hanzas ielas varēja ne tikai mašīnu atstāt, bet vairākus autobusus un pat tankus noparkot... Uz Vesetas ielas arī bija daudz brīvu vietu... Svētdienā visur uz ielas var parkot bez maksas... un kas tur 10 min. ar kājām pacilpot. Mēs nometām tur mašīnu ap 19.30, ap 19.45 bijām pie arēnas... mierā un bez steigas... ap 20.00 arēnā un tad varēja tikt arī diezgan tuvu pie skatuves... Nekas ne nokavēts, ne kāda maksa - viegla pastaiga no / uz auto 10 + 10 minūtes... easy.