www.sudzibas.lv Ardeks Slikts serviss

Ardeks - Slikts serviss

Ieteiktu nomainīt pārdevēju ardeks gulbenes veikalā, šeit tā jau ir maza pilsētiņa, un tādas nelaipnas pārdevējas lai meklē darbu citur.
Vakar pirmo reizi iegriezos šajā veikalā, jo gribēju iepirkt produkciju un pie reizes apskatīties kā tad ir šajā veikalā, bet biju šokā no attieksmes. Veikalā neviena cita pircēja nebija, pienāca pārdevēja sāka mani steidzināt, prasīju par gaļas gabaliņu, nelaipni atteica ka jāņem divus pēdējos, jo pa vienam nepārdos, teicu ka man it kā par daudz, bet atbilde bija nu tad neņemat. Vēl pajautāju vai viņa ir svaiga, atbildēja atkal nelaipni - protams, un sekoja atkal jautājums, nu ātri...Tad ņemsiet vai nē, pajautāju vai jūs kaut kur steidzaties ka neļaujat cilvēkam pat izvēlēties, atbildēja - jā steidzos, man vēl daudz citi darbi, pēc tā man pārgāja vēlme pirkt ne tikai to gaļu bet arī visu pārējo ko biju ieplānojusi. Teicu - labi tad steidzaties izdarīt savus citus darbus, pagriezos un aizgāju. Domāju ka vairs neradīsies vēlme iegriezties šajā veikalā, ja nu vienīgi ja zināšu ka tur sagaida laipnas pārdevējas, kas visu izstāsta, parāda, un savus citus darbus atliek darīšanai pēc klienta apkalpošanas.

K