www.sudzibas.lv Ardeks Nekvalitativa produkcija

Ardeks - Nekvalitativa produkcija

labdien ! Vai Latvija visi pelna uz nekvalitativu produkciju ? Jusu kupinatas vistas nopirku UK ,pilsetaa Wolverhemptona . Produka derigums ir ideals !Tikai vista ir krasota ar kimiju! To zinu ,jo pats esmu prof miesnieks. Pirmais- vista ir parmaseta masieri(labi,ka nebija parsalita,lai svars butu lielaks !) Un otrais-vista ir pusjela-pat masietis to nespeja kompenset ! Nosplauties par naudu,kosamaksaju ,bet cik ilgi taa krapsiet klientus? Vai Latvijaa nav palikushi cilveki kas maak stradat,un visi sen jau aizmukushi no tas bedres?

Papildināts zibens 333 28.07.2018

Gaidu atbildi ! Visu labu !

Z

donna b 28.07.2018

LOL. Cilveks pats no Latviju aizmuka uz UK un sauc savu dzimto zemi par bedri, bet toties sudzas par jelu vistu! Nu gana patriots! A ko, UK vistas negarso? Nu tad brauc atpakal, taisi augsaa savu biznesu un kupini kvalitativi uz nebedu! PS: kas vispar perk vistas iepakojumaa un pie tam arzemees?

Z zibens 333 28.07.2018

Ne es aizmuku no tas bedres! Tada fashistiskaa valsti nevar dzivot ! Tas nacionalisms un korupcija no valsts ierednu puses ir pacieshama ! Ko var brinitie,ka no Latvijas brauc laukaa pat tukstoshiem gadaa! Nu un ko par LV produkciju-pamacities vajag kaut no Lietuvieshiem ,kur vel poliem ! Tie mak stradat gan ar rokam ,gan ar galvu !

Janis Zlemešs 28.07.2018

Jūsu agenti tik tiesaam iepeerk peedejos suudus kuriem ar liikumu ejam mees pasji!Rēzeknes, kurzemes,Adažu galsaimnieks un c.Es jau kurogad tikai ar Marno no Rīgas.Kvalitativi gardumi.

donna b 28.07.2018

Hmmm. Es neteiktu ka leishiem ir super produkcija, loti daudz to pasu kimijas un musdienigu partikas razosanas tehnologiju produkcijas, kuru es nepirktu nekur arzemees fasejumaa. Par parejo...si zeme ir skaista un mana dzimtene, bet par sis valsts tagadni un nakotni var diskutet, bet si nav ne vieta, ne temats...

Visas ķīmiskās vistas ceļo pie latvianiem uz GB. Šeit uz vietas vistas ar ķīmiju neapstrādā, jo tas ekonomiski nav izdevīgi. Tā ka mums, bedres iedzīvotājiem, nākas samierināties ar vistu bez ķīmijas...