www.sudzibas.lv Ardeks Nekvalitatīva svaigā gaļa

Ardekss - Nekvalitatīva svaigā gaļa

Ieraudzīju Miera ielā ARDEKSS gaļas veikalu. Nopriecājos- vietējais ražotājs, Saldus gaļa utt. Svaigās gaļas ražotājs laikam D Marko. Nopirku diezgan daudz gaļas, t .sk svaigu šķinķi. Prieki bija īsi. Atnācu mājās un ieraudzīju, ka maisiņā kaut kāds gaiši rozā šķidrums sakrājies - pārāk daudz svaigai gaļai. Pagaršoju - SĀĻŠ!!! Ne ļoti, bet tieši tik, cik es pati gaļai pieliktu to gatavojot. Sapratu, ka gaļa vai nu masēta vai sašpricēta!! Citas sliktas smakas nebija. Tā kā bija plānots malt kotlešu gaļu - šķiņķi sagriezu gabaliņos. Gaļas gabali kļuva lipīgi - laikam ne tikai sāls pievienots, bet iespējams arī vēl kāda ķīmija, irdinātāji!! Par to liecināja arī tas, ka maļot gaļas mašīnā ieguvu no sķiņka nevis samaltas gaļas "makaronus", bet "pļuru", ko grūti nosaukt par malto gaļu, šķiet, ka gaļa ir pārvērtusies "svaigā pastētē" . Tagad lauzu galvu, ko ar to iesākt. Bet vipār baigā cemme un dusmas!!! ES GRIBU PIRKT NORMĀLU, SVAIGU GAĻU, NEVIS KAUT KĀDU SAĶĪMIĶOTU DRAŅĶI!!! Šajos veikalos vairs kāju nesperšu!!!

L Ligita 05.12.2010

Šeit Jums neviens nevarēs palīdzēt. Ir jāgriežas vai nu PVD vai Patērētāju aizsardzības birojā, līdzi ņemot nekvalitatīvo produktu un pirkuma čeku.

# ######## 05.12.2010

Ardekam vienmēr svaiga gaļa ---nav svaiga, bet ar kaut kādiem konservantiem.

D Dīdī 05.12.2010

Esmu ardeks veikala patstāvīga kliente un man nekad nav gadījies iegrāpties. Domāju tas ir atkarīgs no pārdevējas .

K Kristīne 05.12.2010

Patstāvīgi iepērkos SIA "Ardeks" veikalos un esmu vairāk nekā apmierināta!

V Viola 06.12.2010

Es nekad nepirku galu veikalos --tikai tirgu ! Ar tadu galu ka veikala var saindeties, visos avizos rakst .

A amanda-zane 19.03.2012

Es nekad vairs nepirkšu jebkādu produktu ARDEKS veikalā.
... jo, ļoti daudz viņi paši pat neražo un iepērk dažādus surogātus un tirgo kā savu...zinu ka tā ir.
Arī pārdevējas intrigantes, nopīpējušas stāv zobus atņirgušas aprunā katru kas tur ierodas( Saldus veikals). Kaut no iepriekšējās darba vietas atbrīvota par zagšanu.
Nožēlojami ka paši īpašnieki to atbalsta.

A Arnis Lapiņš 06.05.2015

Tas pats notiek arī Rīgā, Deglava ielas SUPERNETO Ardeks veikalā. Veca produkcija un 'pofiga' attieksme no pārdevēju puses.