ARD Eoltas - darbs

Tur strādā vergi nevis cilvēki!!! Jāstrādā no 9-19 otrdien, piektdien no 7-19.Un vel sestdienas katra trešā. Noliktavas vaditājs visu laiku ar kautko neapmierināts...nu nepatīkami strādāt.Un šausmīgi garas stundas.Lielākā daļa algas aploksnē.Nu pilnīgs sviests katrā ziņā.Sevis cienošs cilvēks neietu tur strādāt.Neieteiktu to darīt arī Jums.

J

R robert 22.08.2008

da deistvitelno tam rabotaut ne profesionalnie slesarja masini delaut ne ka4estveno, o4en dolgo i posle ix ;remonta; masinu nodo mit.ves salon zagazen .A derektor po servizu vob4e xodit i ne 4ego ne delaet po etomu povodu .Zasol k nemu s takoi zaloboi tak on mne otvetil 4to mol nexer pokupat masini so svetlim salonom .A master JANIS vob4e vob4e sedit i ne 4ego ne delaet .mol so vsemi zalobami k direktoru serviza . koro4e derzat vsex nas klientav za laxov .pesil 4to bolse k nim ne kogda bolse ne poedu, i drugim budu govorit 4tob ne exali.

H heh 23.08.2008

A Janis zhe changal, eti mastera otmazki lepit`.

D divine 09.11.2008

Nu meistari Eoltās gan ļoti slikti.Sataisīja manam paziņam auto, viņš bij samaksājis lielu naudu un pēc tam uz ceļa sāka krist riteņi nost un visādas citādas detaļas krist uz ceļa laukā.Kā jūs tik pavirši varat strādāt?Un vēl milzīgu naudu par to prasiet?

S Sergejs 06.03.2009

ne znaju, ja dovolen ih uslugami polnostju!!! i otnoshenie horoshee . svoju BMW k nim zavozil paru raz i eshe povezu esli chto .

I Ilze 10.04.2009

Es biju ļoti apmierināta ar servisa piedāvāto cenu, un arī kvalitāti!!! Tā kā esmu pastāvīga kliente, taisa labas atlaides, un arī operatīvi visu remontē. Tā kā spriežot pēc savas pieredzes, un arī viņu darba apjomu, es neesmu vienīga, kurai tas serviss ļoti patīk!!!
Par salonu runājot, viņiem taču speciālie pārvalki, kurus viņi ik reizi pielieto, kad sežas iekšā mašīna.

A Andrej 02.02.2011

Delal 1 raz tam masinu. Do sih por vsjo idealno rabotaet. Pered tehosmotrom obezatelno k nim poedu!

J jancuks 29.06.2011

servis viss ok cenas arī pieņemamas ko tas krievs tur raksta es nesaprotu es vairakiem draugiem ieteicu tur remonteties un nevienam nav pretenzijas un Jānis ir labākais ko šis uzņemums ir vinējis

S Sintija 14.12.2011

Nezinu kā serviss un kā citviet, bet Ventspilī apkalpošana SUPER --operatīvs darbs, cenas, apkalpošana, ātra rezerves daļu piegāde.Viss ok.

S Saldus 29.03.2013

Kā tas nākas ka Saldus veikalā dala cilvēkus?Vienu pēcpusdienu aizbraucu uz ARD Eoltām pēc detaļām, pirmais pārdevējs nebija, gaidīju pie otrā, ja nemaldos Mārtiņš.Stāvu un gaidu un dzirdu ka viņš pasaka cilvēkam lai pienāk vakarā, kad ir viens, tad viņš iedošot bez čeka un ļoti lēti.Tad kad tieku pie viņa jautāju pa detaļu ko jau biju pie pirmā pārdevēja, jau pagājušā nedēļā interesējies un noskaidrojis.Viņš man tagad nosauc ar atlaidi to pašu ražotāju divreiz dargāk.
Jautājums kur ir taisnība?
Pārdevējs mana uzskatījumā ir pilnīgs nulle un ieteiktu sameklēt cilvēku kas kaut ko jēdz un nevertē cilvēku pēc sejas.
Vēlos saņemt arī atbildi no uzņēmuma par šitādām izdarībām.
Es tur vairs neipirkšos!!!??????

I Ingusik 02.04.2013

Cilvēkiem ka tik uzdirst kādam virsū!!! Ļoti laba firma, labs serviss, un patīkami strādnieki. Nevaru kaut ko konkrēti pateikt par citām filiālēm latvijā, Daugavpilī apmierina šīs firmas darbs. :-)