www.sudzibas.lv Apriore Serviss Negodīgs serviss

Apriore serviss SIA - Negodīgs serviss

Pagājušā gadā(2014.g.) šis serviss piekrita saremontēt mūsu mašīnai augstspiediena degvielas sūkni.6.novembrī mašīnu atvedām uz servisu.Ar vārdu saremontēt es saprotu,ka izdarīt visu kas vajadzīgs.Sūknim bija gan degvielas noplūde,gan mašīna silta slikti pieleca,sāka parādīties arī problēmas ar kārbu(automāts).Servis darbinieks zvanīja un teica,ka sūkņa remonti ir dārgi un tas varētu maksāt ap 350 eiro.Mēs piekritām.Pa šo laiku tika vēl nomainīts bākas sūknis,dažādās vietās blīves kuras sākušas tecēt....Vairākas nedēļas siltu motoru vispār nevarēja pielaist.Tad sūkni veda(kā izrādās to remontēja pavisam citā servisā)atpakaļ uz pārbaudi,kur pateica,ka ar sūkni viss esot kārtībā.Beidzot mums pazvanīja un pateica,ka mašīna ir gatava 12.decembris.Saņemot mašīnu samaksājām 453 eiro.Servisa darbinieks pabrīdināja,ka tomēr silta labi nelec un ja kas meklēt palīdzību servisā kas tieši nodarbojas ad dīzeļmotoriem.Mēs pabraukājām dažas dienas un sapratām,ka ir novērsta tikai degvielas noplūde bet silta mašīna ļoti slikti pielec.Apskatot čeku sapratām,ka par sūkņa remotu esam maksājuši tikai 190 eiro,viss pārējais ir darbs,dažādas blīves,bākas sūknis u.t.t.Apspriežoties ar citiem servisiem sapratām,ka sūknī plundžeris nav mainīts.Ir novērsta tikai degvielas noplūde.Braucām atpakaļ uz servisu un pateicām,ka mums tāds darbs neapmierina un lai serviss par saviem līdzekļiem maksā par darbu bet mēs samaksāsim tikai par plundžera remontu.Zvanīju arī uz servisu kur tika remontēts manai mašīnai sūknis autoserviss "SIA NĒRINGS".Kur visu izrunājot nonācām pie galasaucēja,ka viņi saremontēs plundžeri līdz 200 eiro.5.janvārī(2015.g.) mašīnu atvedu uz servisu.Atdodot atsēgas tika pierakstīts-plundžera maiņa.Neticēsiet,bet 9.janvārī jau mašīna bija gatava.Liels bija mans izbrīns,ka par remontu man paprasīja320 eiro!!!!Par ko???Sanāk,ka es par sūkņa remontu esmu maksājusi divreiz ,vienreiz par sūkņa remontu un otreiz par saremontēta sūkna remontu +plundžera mainu???Sazvanoties ar "NĒRINGS" sapratu,ka pie viņiem manas mašīnas sūknis plundžera maiņai nav vests,tātad tas tika remontēts kaut kur citur.Jā,jā daudzi teiks vajag griezties dīzeļu centros tad nebūs problēmu.Tikai naudas izteiksmē nevienmēr tā rocība var to atļauties,tāpēc tiek meklēti lētāki ceļi,bet godīgi.Es uzticējos ar cerību,ka viss būs labi jolīdz šim saskarsmē ar citiem servisiem(par citiem remontiem) esmu bijusi ļoti apmierināta par paveikto,kvalitatīvo,ātro darbu.Ļoti,ļoti negodīgs serviss "Apriore Serviss" SIA .Esiet uzmanīgi,šeit Jūs var apčakarēt pa pilnu programmu.Zinu neko nepanākšu,bet nevaru mierīgi gulēt ar domu,ka šādi servisi domā,ka atrod aitas kuras var cērpt un ir cērpjamas.Zinu patieso situāciju par sūkņiem,pa šo laiku esmu palikusi izglītota,apsveru domu Bez Tabu pastāstīt un pabrīdināt cilvēkus.

L Lauvene 11.01.2015

Un vēl citā servisā konstatēja, ka uzlikta cauca trubiņa ar trīs reizes lielāku sažņaugu kuram garām aizbāzti švešķermeņi.Tad kontatēju, ka salonā zem stūres ir saplēsta plastmasas apdare un zem kapota vienai detaļai arī parādījusies plaisa.