www.sudzibas.lv Apriore Serviss NEBRAUCIET UZ ŠO SERVISU°!!!

"Apriore serviss" SIA - NEBRAUCIET UZ ŠO SERVISU°!!!

Nopirku atlaižu kuponu lai nomainīt riepas, par puscenu... Bet tagad sapratu kā neesmu tik bagāta, lai pirktu lētas lietas vai servisu...
Nākama dienā braucu uz šo servisu ar rezerves riteni! Braucot uz Sala tiltu sadzirdēju raksturīgu skaņu, nobijos, bet nolēmu tomēr neapstāties tiltas vidusceļā, bet pamazām nobraukt... Ritenis bija karsts un nolaists. Man tik paveicās kā apstājas mašīna, auto meistars brauca no darbā, un ātri palīdzēja nomainīt riteni uz rezerves.
Kad atbraucu uz "Apriore serviss" SIA bija jau citi cilvēki darbā, gan kasiere, gan meistari. Meistars, kas bija toreiz darbā protams nostāja kā es biju uz kaut ko uzbraukusi, bet reāli cik gadus jau braucu uz darbu un no darba viss bija kārtība, un tagad pēkšņi pēc šī servisa darba esmu uz kaut ko uzbraukusi!!!!!!!! nebija nekas tam līdzīgs, bet reāli neko nevar pierādīt diemžēl šajā gadījumā!!!!
NEKAD NEBRAUCIET UZ NEZINAMO SERVISU!!!!!!!!!! UN TIEŠI UZ APRIORE NOMETŅU 54!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E Ezzux 17.04.2013

Ļoti nepatīkama pieredze tieši ar šo (Apriore) servisu. Nezinu kādi mudaki tur strādā, bet profesionāļi tie, uzskatu, ka noteikti nav!!!