www.sudzibas.lv Apriore Serviss Neprofesionāls serviss

Apriore Serviss - Neprofesionāls serviss

Iedevu servisā auto, kurš reizem darbojās, bet reizēm nebija dzirksteles un nevarēja pielaist. Sākumā nedēļu no servisa nebija nekādas ziņas, kad zvanīju, lai noskaidrotu, kas notiek, teica, ka nevarot atrast problēmu, bet pēkšņi atraduši kaut kādu problēmu degvielas sistēmā. Biju aizgāji arī klātienē, redzēju, ka ir darīts un meklēta vaina kaut kur citur, tikai ne pie aizdedzes sistēmas. Kopumā pagāja divas nedēļas, kad beidzot zvanīja un teica, ka mašīna darbojās. Aizgāju, lai paņemtu mašīnu, samaksāju, tiku pie auto, un auto pēc divu nedēļu stāvēšanas bija nosēdies akumulators un pielaist nevarēja. Tomēr servisa darbinieki palīdzēja un pielaida, taču mans ceļš mājup apstājās vien apbraucot vienu kvartālu.
Kopsavilkums, zemē nomests laiks un naudas.
Servisa darbinieki ļoti nekompetenti, nespēj atrast problēmu pēc būtības, bet iedomajās meklēt problēmu visur pēc kārtas, un, protams, pavecākam auto nelielus niķus, kur piesieties var atrast, pat ja tie neko neietekmē, bet īstā problēma tā arī netika atrasta, vien sakritība, ka auto tajā brīvī varēja pielaist. Arī pats servisa darbs veikts nekvalitatīvi, automašinā uzstādītais slepenais slēdzis, kas neļauj palaist mašīnu bija atvienots un vairs nedarbojās kā nākas, no aizmugurējā sēdekļa izplēsts oriģinālais skaņas izolācijas materiāls (ņemot nost degvielas bāku un sūkni), un salonā mētājās mistiski vadi.
Neiesaku izmantot šī autoservisa pakalpojumus.

C