www.sudzibas.lv Apriore Serviss Briesmīgākais serviss Rīgā

Apriore Serviss - Briesmīgākais serviss Rīgā

Pirms devos uz šo servisu, diemžēl atsauksmes nebiju izlasījusi.
Aizbraucu tikai nieka savirzi saregulēt, protams, sarunāts laiks, bet tā vietā, ka savirzes regulēšana aizņem standartā stundu, tad šeit varat gaidīt 2h.
Protams, auto tika savākts, obligāti salonā visam jābūt ar komfortu - jāizregulē sēdeklis, nu tā pa skaisto. Pēc remonta tiek atdotas atslēgas un rēķini, neviens dokuments par to, kas ir saregulēts - sieviete tak, protams tāda attieksme. Saprotot, ka savirze nav saregulēta, jo vēl joprojām braukšana ir briesmīga, nākamajā dienā zvanu uz servisu atkārtoti. Iespējams, runāju ar īpašnieku, kas tiešām bija atsaucīgs cilvēks, bet darbinieki ir briesmīgi. Zvans no servisa darbinieka, vaino mani, ka es pati neesmu paņēmusi papīru par regulējumiem - sorry, neviens man pat nepiedāvāja, bet tas varbūt vēl ar visu situāciju ir sīkums. No īpašnieka tika piedāvāts doties vēlreiz uz servisu.
Atbraucu atkātoti, neko, protams, nesalabo, vaina esot automašīnas gumijās. Darbinieks bez īpašnieka atļaujas vizinās pa Rīgu!
Esmu pilnīgākā šokā.
Atkātoti aizbraucu uz citu servisu - Jelgavā, Anru motors. Salaboja visu, bez nekādām problēmām, nevienu vārdu neteica par kaut kādu gumiju vainu. Jūtami uzlabojās braukšana, iespējams darbu veica profesionāļi.
Dārgie cilvēki, pirms izdomājat doties uz briesmīgo servisu "Aprio serviss" padomājiet vairākkārt!
Protams, ja vēlaties, lai kāds izbraukājas ar jūsu auto un beigās vēl nesalabo neko, tad droši.
Lieki iztērēts laiks un nauda.

14.04.2019