www.sudzibas.lv Apranga Netiek atgriezta nauda par nekvalitatīvām precēm

Apranga (T/c Alfa) - Netiek atgriezta nauda par nekvalitatīvām precēm

Nevienam neiesaku tur kaut ko pirkt!!! Es un mamma iegadajamies kazokus un nedelas laika abu kazoku izskats bija tads, it ka tiem ir 100 gadi, pie tam kazoka pukas no visam apmalem vienkarsi izkrit. Viena kazoka cena ir Ls 255. Kad griezamies veikala pec luguma atgriezt naudu, jo prece ir nekvalitativa, tad sanemam atteikumu. Veikala vaditajas attieksme vienkarsi bija briesmiga, negribeja pat runat. Atbilde - taisisim espertizi, bet uz jautajumu "kur un kurs to veiks?" - klusums. Protams, ekspertizes sledziens bija par labu veikalam un mums atteica pa pilno, kaut garantija tika dota uz 2 gadiem! Bus jacinas talak!

J

а Александр 22.01.2009

совершенно согласен с этой оценкой. В АПРАНГЕ нормальную одежду встретить практически невозможно. полное говно.
кстати - насчёт экспертизы. предпологаю, что магазин сам отдал вещь на экспертизу, и это была фирма LNEA на Тургенева-21?
если это так, то хочу вас успокоить - в этой "экспертизе" все решения в пользу АПРАНГИ. всегда. я уже сам с этим сталкивался.
но ничего страшного, при определённых условиях это можно обойти. если вам это интересно - напишите мне. я с удовольствием опять их поимею.

Z Zanda 28.01.2009

Nu nepiekritu gan, ka Turgeneva ielas ekspertizes veiceji vienmer ekspertizes rezultatus pazino par labu Aprangai! Biezi cilvekiem shkiet, ka vini nepiekaa nav vainigi, tachu ekspertize atklaj, ka apgerts nav pareizi kopts, vai neakurati valkats vai sudziba ir parlieku parspileta, jo patiesiba nav izlasits sastavs, ko katram materialam ir savas ipatnibas!Ekspertize ir objektiva-tapec jau ta ir ekspertize!

а Александр 03.02.2009

к сожалению это правда. я сам лично сталкивался с этой "экспертизой", поэтому и пишу. и именно в сочетании с апрангой. эти горе-эксперты написали, что джинсы у меня порвались, из-за особенностей моей фигуры... при этом они меня вообще не видели. те-же джинсы покрасили подкладку куртки т.к. "это нормально", а с ботинок начала слезать краска, потому, что я "за ними не ухаживал".
я отдал на экспертизу настоящим экспертам, и оказалось, что ткань на джинсах ГНИЛАЯ, покрашены краской АГРЕССИВНОЙ, а ботинки ОЧЕНЬ УХОЖЕННЫЕ, только вот сделаны НЕКАЧЕСТВЕННО.
когда я принёс результаты этой, настоящей экспертизы в апрангу, они аж зелёные стали. деньги возвращали так, как будто я их у детей отнял.
самое главное - это политика апранги, ни за что денег не отдовать!

а Артур 03.02.2009

Терпеть не могу эту компанию..

P patriotc 03.02.2009

nosit bebru- izglabsi koku
nosit sievieti- izglabsi 25as lapsas

D dsgds 03.02.2009

Nu lūk, esot krīze valstī, a te cacas kažokus par 255 ls pērk...

M Mixere 04.02.2009

OMG kā var nēsāt kažoku. Tas taču ir tik .. OMG kur tādas rodas? :D

J jonne 29.07.2009

stradaju apgerbu veikalaa un man nak smiekli lasot jusu sudzibas!!! lielaka dalja no jums ir stulbi pateretaji kuri izdoma neeksistejoshos likumus lai tik kko pieprasiit no pardeveja! noperkot kaut ko jus esat atbildigs par kvalitates saglabashanu jo brakis (ja tads ir) atklajas gandriz uzreiz pec iegades. Un ja nezinaat kaa kopt, pajautajiet pardevejai lai nesabojat pirkumu