Apranga - Krāpšana

Šodien spicē, veikalā moskito iegādājos trīs sieviešu džemperus, norēķinājos ar maksājuma karti, tādēļ summai nerēķināju līdz. Mājās pārbaudot čeku, pārdošanas personāls santa m. , ierēķināja čekā vēl vienu reizi džemperi par 19,99. Kā var būt, ka vienu džemperi izsit divas reizes? Vai tiešām pircējam jāseko līdz katrai pārdevējas darbībai. Laikam izdevīgi apkrāpt tos pircējus, kas iegādājas vairākas preces. Čeks izsists plkst.12: 14: 33.

03.07.2019

Atbilde no Apranga Support Pārstāvja atbilde 05.07.2019

Labdien!

No portāla Sūdzības.lv saņēmām ziņu par kļūdaini izdrukāto čeku, iepērkoties mūsu veikalā Moskito TC Spice. Veicām minētā kases čeka salīdzināšanu ar videokameru ierakstiem, un konstatējām kasiera kļūdu, jo divas reizes tika noskenēta viena un tā pati prece. Atvainojamies par radušos situāciju.

Aicinām ierasties veikalā, līdzi ņemot kases čeka oriģinālu, un mēs veiksim naudas atmaksu.

Ar cieņu,
Apranga Grupa

B BK 04.07.2019

Kā var būt tādai muļķei, ka nepamana neko. Pati esi vainīga, jo esi lose.

R RXX 04.07.2019

“Kā var būt, ka vienu džemperi izsit divas reizes?”
Loti vienkārši - netīšām nospiežot pogu 2 reizes. Būsim cilvēcīgi viens pret otru, pārdevējs nav robots! Vienkārši jāiet uz veikalu un jāpaskaidro situācija. Viss būs kārtībā, bučinas un jauku dienu!

C chanelmademoiselle 09.07.2019

Aprangas vadība uz sūdzību reaģēja.Naudu par čekā neesošu preci atgrieza. Paldies.