apranga , Domina

Iegaaju Dominas "Apranga" veikalaa un tas ko ieraudziiju bija vaardien neaprakstaams.Uz otro veikala staavu ved kaapnes un pie kaapneem invaliida ratinjos seezh viirietis...Kaa peec Juusu domaam vinjsh tiks augshaa? fui shii veikala iipashniekam-vinjam laikam nav saprashanas par to,kaa juutas cilveeks,kursh nespeej staigaat!!Bez tam otrajaa staavaa ir beernu preces un ja maaminja atnaak ar diviem beerninjiem no kuriem viens ir ratinjos??pateikt:"paseedi beerninj lejaa?"Vnk riebums taadaa veikalaa iet iekshaa,kur par liidzcilveekiem netiek domaats!

V Vineta 26.11.2006

vISPAAR TAM ARII PIEKRIITU, BET VEEL ESMU IEVEEROJUSI, KA SHAJAA VEIKALAA PAARDEVEEJAS SKATAAS TAA IT KAA TU TAISIITOS VISU VEIKALU IZNEST

N nuucha 28.12.2007

mjā taisnība! līdz šim man Aprangas veikali ļoti patika bet par šo lietu gan nebiju padomājis

L liene.jekimova 10.11.2012

Vispār, ja neesat ievērojuši, Dominas Aprangas veikalā IR LIFTS, KAS VED UZ 2. STĀVU! Un pārdevējas tur ir ļoti labas, laipnas, un neviens neskatās, itkā kāds gribētu kaut ko nozagt! Tādi vnk ir iekšējie noteikumi, ka jāseko katram pircējam, ja nu viņam ir vajadzīga palīdzība, kaut ko nocelt, vai izpakot kreklu utt... Pati strādāju vienā no Aprangas tīkla veikaliem, un noteikumi mums visiem ir vienādi!