Apkopejam NEMAKSA ALGU NEDOD DARBA LIGUMU - Nemaksa algu nedot darba ligumu

Es un mani darba kolegi stradajam par apkopeju. PAR MUMS NESAMAKSAJA NODOKLJUS .MUMS NESAMAKSAJA ALGU PAR NOSTRADATAM STUNDAM.MUMS NEIDODA DARBA LIGUMU. ka Mus tur suta pa dazadiem objektiem stradat ,dazadiem adresiem stradat bet par izdaritu darbu neviens nesamaksaja mums algu. Zel ka daudz laika stradajam saja firma un neviens neparko nesamaksaja. Mes esam cilveki nevis kaut kadi suni.DARBA DEVEJS ATBILDEJA MUMS KA VINJA NEREDZEJA KA MES VISI TUR STRADAJAM. Pati darba deveja nekad nebija darba vieta visu lajiku ar mums runaja tikaji pa telefonu visu lajiku kaut kur slepjas it ka kaut ko bajidas.Es esmu pensionare un gribeju nopelnit vismaz kaut kadu naudinju. Laji vini pati nak un strada bezmaksi ka suni. Un attieksme pret darbiniekiem ir ljoti pazemojosha. LAJI VINI MUMS SAMAKSA ALGU.

Papildināts Anna Karenina 24.10.2019

SIA MARIVO.
Vieta:
Rīga, centrs
Adrese:
Biksēres iela 6, Rīga

An

Saivii 24.10.2019

Miiljaas pensionaares, luudzu nesaakt darbu bez darba liiguma..

Tu Turkey901 24.10.2019

Ar līgumu jau neraujas pensionāri strādāt, jo tās kapeikas no uzkopšanām der tikai kā papildus ienākuma avots pie pensijas, bet uzsākot darba tiesiskās attiecības ar darba līgumu - pensiju uzreiz nogriež.

Ta TavaMamma1 24.10.2019

1. Parakstam darba līgumu.
2. Strādājam.
3. Saņemam algu.