Apex Hosting/ Apex Elite - Hostinga pakalpojumi

Sliktākie hostinga pakalpojumi, kas jebkad ir bijuši. Nevienam neiesaku!

Bieži nestrādā uz viņu servera izvietotās mājas lapas un e-pasta adreses. Ja strādā, tad lēni!

Telefonu neceļ, tagad pat e-pastu viņiem nevar aizsūtīt.

Punktu visam pielika - vienu darba dienu vispār nestrādāja hostings - sazvanīt nevar, jo neviens negrib celt telefonu. Pat pēc piecdesmit neatbildētiem zvaniem! Atzvanīja? Protams, ka nē!

Rēķinu gan izsūta bez aizķeršanās.

Ir daudzas hostinga kompānijas, izvēlaties citu, ja nevēlaties bojāt savus nervus!

R

O Olga 22.09.2011

Это правда, ни хостин нормально не работает, ни телефоны не поднимают. Пошу переписать договор на новую фамилию - ноль реакции. А бугалтерия ждет... Цены за услуги маленькие, но в этом нет никакой экономии, буду искать альтернативу.

K Kolaarsōdu 26.09.2011

Nu vo. gribi lēti - "lēti" arī dabūsi. Nevar kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināt par smieklīgu naudu.