www.sudzibas.lv Apbrīnojams piedāvājums! Matu krāsošana + laminēšana + matu griešana tikai par Apbrīnojams piedāvājums! Matu krāsošana + laminēšana + matu griešana tikai par 18,72 Ls!

Apbrīnojams piedāvājums! Matu krāsošana + laminēšana + matu griešana tikai par - Apbrīnojams piedāvājums! Matu krāsošana + laminēšana + matu griešana tikai par 18,72 Ls!

KAUT KĀDS MURGS IR ŠĪS SALONS. MANI APKALPOJA KRIEVENE, AR BRILLĒM, PAGARIEM MELNIEM MATIEM, KAS MANI SAGAIDĪJA ĀRĀ VELKOT DŪMU, GADI 20, TIEVA KĀ SKALS ... KAD IEGĀJU IEKŠĀ, NEVIENA NEBIJA..SALONS KĀ IZMIRIS..PATI LAIPNĪBA BIJA ŠĪ SALONA ADMINISTRATORE, KAS BEIGĀS IZRĀDĪJĀS ARĪ FRIZIERE, VISS VIENĀ, KAS MAN JAU LIKĀS MAZLIET AIZDOMĪGI..KAD PATEICU KA VĒLOS GAIŠI MEDUS TONI, VĒROJOT ŠO FRIZIERI, SAPRATU, KA NO TOŅIEM VIŅAI MAZA SAJĒGA, TĀDĒĻ IEBAKSTĪJU AR PIRKSTU (!) KURU TONI VĒLOS . KAD SĀKU LASĪT ŽURNĀLU, IK PA LAIKAM ACI UZMETOT KO DARA FRIZIERE, IERAUDZĪJU, KA VIŅA KRĀSU MANUS MATUS AR MELNU (!!!) MATU TONI. BIJU MĒMA. ŠOKĒTA. KAD IEBILDU, FRIZIERE SĀKA RUPJI LAMĀT MANI, LAI ES SĒŽOT MIERĪGA, UN NETRAUCĒJOT VIŅAI STRĀDĀT. NEKAVĒJOTIES LIKU PASAUKT VADĪTĀJU, UZ KO VIŅA ATBILDĒJA, KA VISAS PRETENZIJAS VAROT TEIKT VIŅAI PAŠAI (!!)
LOĢISKI LĪDZ LAMINĒŠANAI NETIKU. LABI, KA VIŅA MAN NESĀKA GRIEZT. BŪTU PALIKUSI AR ZĒNGALVIŅU, VAI VISPĀR ROBIEM GALVĀ.
UZMANIETIES, NEUZRAUJIETIES UZ ŠĪS PĀRĀK PERFEKTĀS SKIDKU REKLĀMAS !!! TAS IR MURGS NE SALONS. SAJUTOS KĀ ŠAUSMENĒ. NE-ADEK-VĀTUMS IR VIENS VĀRDS KĀ ES VARĒTU NORAKSTUROT TUR STRĀDĀJOŠO "FRIZIERI".

K Katrīna Berezina 08.05.2013

Izklausās kā konkurentu rakstīti murgi! Kāda jēga pieminēt, ka meitene tieva kā skals!?

S soinu 08.05.2013

sieviete ir slima! Vinjai ljoti slikti ar galvu! No Psihiatriskas klinikas atbrivota! Man vinju ljoti zeel! Tikai arstet nervus un galvu. Tu Domā ja tu apmelo meistari tu slikti izdarisi? Tu nebaidies ka es iesniegumu policija uzrakstišu un tu busi atbildēt par to ko tu šeit raksti? Par manu kvalifikaciju, paaugstināšanu un atteiksmi pret klientiem? Administracijai es jau nosutiju vēstuli. Vai mana problema ir ka es esmu Krieviete? Stradaju es rupīgi un professionali! Man visi klienti ir apmierināti! Visu ko vinja šeit aprakstija nav taisniba! Ja kaut kam interese vinja atnaca salona, tikai atnaca, un sāk apzverēt visu ko redz! Viss vinjai nepatika. tonis krasoshanai bija tads kads vinja prasija. bijis tumshakais bet (vol %) bijs mazaks jo dabut to ko vinja prasija... Itāļu kosmetika ari viņai nepatika...vispar neko...vinja sedē kresla un galvu lejā tūre lai es nevareju nokrasot saknus un darija to speciāli! lai patraucēt mani.apzvērē apvaino nezin par ko kliedz visu laiku! Es biju šoķēta par tadu nenormālo klientu! kapec meistariem vajag paciest personiskus indignities? Es nevienam neļaušu tadu šausmu atteiksme pret sevim! Visi saloni un meistari! Zita 1980 dzimšanas gada, zēl ka nezinu numuru! Neadekvāta AFERISTKA!Speciali Taisa koncertu lai neapmaksāt!

M Maddalena 22.05.2013

Kas ir "apzvērēja"? Sedē, turē, busi atbildēt? Kas tas vispār par šņagu? Man liekas, vienkārši divas idiotes atrada viena otru.

H hhhhuuu 18.06.2013

nu mani arī apkalpoja tā trakā no tā "apbrīnojamā piedāvājuma", no psihenes izbēgusī. sviests sviesta galā. slima kubā. Maddalena paturi muti, ja nezini kas un kā ir bijis.