Apavi un apģērbi - Krāpšana

19. jūnijā es izsūtīju meitenei vārdā Jūlija naudu par kleitu. Pagāja divi mēneši, bet kleita joprojām nebija atnākusi, un pēc ilgas uzbāšanās ar vēstulēm arī atnāca viņa. Ieraugot to biju maksimālā šokā- Kleita nebija nemaz līdzīga, bija netīra un brāķis un neatbilda maniem parametriem. Un kad rakstīju ko man tagad darīt, teica, lai sūtu atpakaļ. aizsūtīju, bet tagad man, un vēl arī citām meitenēm ir tādas pašas problēmas. Draugos viņu varēja atrast kā Jūlija & Edgars un Renāte Rieksta. Tiešām neuzķerieties uz viltniekiem!!!!

pirmajā bildē ir tāda kādai vajadzēja būt, otrajā kāda atnāca.

L Laura Šaķe♥ 21.06.2012

Otrā kleita ir tā kurai vajadzēja būt, un pirmā ir tā kas atnāca

Ausainītis 21.06.2012

Izskatās pēc kolhoza slaucējas halāta, tātad ekskluzīva manta! Pat krievu virsnieku madāmas, pēc Latvijas atbrīvošanas esor devušās uz pieņemšanām un ballēm, tērpušās nakskreklos.

Z zaptesburka 21.06.2012

Droši vien tā meitene vnk tās preces pasūta no Ķīnas, pati iepriekš nemaz nepārliecinoties, cik līdzīga vai atšķirīga reālā prece no tās, kas bildē.
Ja jau bija ar mieru, ka sūti preci atpakaļ, un viņa atgriež naudu, tad vēl labi.

T tuttifrutti 26.06.2012

ja izgludinasi tad bus tiri neko kleita!