www.sudzibas.lv Ap11ps.lv Skolotāju attieksme

Ap11ps.lv - Skolotāju attieksme

Skolotāju attieksme pret bērniem ir diezgan slikta protams skatoties no skolotājiem,bet lielākā daļu skolotāju attiecas slikti. Uz bērniem bļauj un sauc sliktos vārdos,pielieto lamuvārdus. Sajūta ka skolotājiem riebjas bērni.Skolas telpas ir netīras un putekļainas.Ja bērns koutko nezin un viņam prasa,bērnam nevis paskaidro bet uzbļauj.

H.

Tu Turkey901 26.09.2019

Un ar tādu attieksmi mēs visi izaugām normāli, Padomju laikos vēl arī fiziski iespaidot bija norma, tā kā tā tam arī ir jābūt!
Ja ar Jums susināsies kā bērnudārzā līdz skolas pabeigšana, tad nekas jēdzīgs no Jums nesanāks!

Rx RXX 26.09.2019

Dzīves padoms: ja Tu nevienam nepatīc, visdrīzāk vaina ir Tevī.

Fa Facеpalm 26.09.2019

Izskatās, ka latviešu valodas skolotājs tevi ienīst visvairāk. Hahahaha! Kam tev skola, labāk ej strādāt.

_b _Barons_ 26.09.2019

Beidzot arī kāda saturiski un informatīvi augstvērtīga sūdzība. No Tavas mutes Dieva ausī, āmen!