www.sudzibas.lv Ap Solution SIA Krāpšana, darba neizpildīšana

Ap Solution SIA - Krāpšana, darba neizpildīšana

2019. Gada 1. Jūnijā ar Sia Ap Solution Pārstāvi, Arti Poču (+371 28005541 un +371 26849792) , bija slēgts mutisks līgums par terases izbūvi, ar kopējām izmāksām 2900, - iedeva viņam rokās naudu - 1500, - eiro priekš materiāliem, solīja, ka visu izpildīs 2 nedēļu laikā, jau pēc pāris dienām Počs “saķēra” virusu, bet pēc nedēļas sāka darboties - diezgān ātri uztaisīja betona stabiņus un uzlika virsū koka brūsas, pieprasīja vēl 500, - eiro lai pietiktu visiem materiāliem. Kopš tā laika vairs neparadijas uz vietas, tikai atrunas, ka “viss būs 100000%” un tagad jau klusēšana vai draudi par gdpr līkumu, ja ielikšu “sūdzības.lv” mājas lapā informāciju par viņu. Visa informācija par viņu un viņa sia pieejamā internetā - https://www.infolapas.lv/company/ap-solution-sia
ir uzrakstīts iesniegums Saulkrastu policijā un tika uzsākts kriminālprocess.

Vairāk sūdzības par Ap Solution SIA

L lauda2019 28.08.2019

Tas notika ar mums arī ar AP Solution / Artis Pocs. Mēs arī nosūtām savu sūdzību. Mēs arī sazinājāmies ar policiju un advokātu. (žēl, ka nerakstām latviski labu)

L Liana Shirmane 08.02.2020

Jauns profils FB un jauna firma reģistrēta AJ Holding [slēpt]@inbox.lv

Izbūvējam terases, nojumes, lapenes.
Kā arī citi koka [slēpt]@inbox.lv
Un arī iepriekšējais numurs aktīvs