Ap sauli/ Tūrisma aģentūra - Slikts serviss

Nopirkām ceļojumu uz saksijas šveici (31.07-04.08. 2018) apmaksātajā pakalpojumā ietilpa arī ceļošana ar komfortablu autobusu (tv, wc, kondicionieris) , kas bija viens no svarīgākajiem nosacījumiem šajā īpaši karstajā laikā. Diemžēl ceturtās dienas laikā, drēzdenē, visus ceļotājus nostādīja fakta priekšā-savākt savas mantas un pārsēsties citā autobusā, jo jaunie mūziķi no liepājas dodas uz franciju, un kavējas, bet jūs taču, vienalga, jau drīz brauksiet mājās.. Esot jābūt saprotošiem! Tad nu ceļojumu uz poliju, un pēc nakts ļoti apšaubāmā naktsmītnē pie vroclavas, braucienu diennakts garumā uz latviju turpinājām padomju laika autobusā, kādi kādreiz kursēja maršrutā rīga-liepāja. Kā jūs domājat, par kādu komfortu varēja būt runa-cietajos, šaurajos sēdekļos, bezgaisa telpā, 32-34 grādiem karstumā? Piebildīšu, ka ekskursijā bija daudz vecāka gadagājuma cilvēku, bet viegli nebija nevienam. Jābūt saprotošiem, kā vairākkārtīgi mums tika atgādināts? Bet kāpēc? Mēs saprotoši visu noskaidrojām, un rēķinājāmies ar to, kas tika piedāvāts un apmaksāts. Un mums nav jālabo citu neizdarību un kļūdas! Bez tam, jau pietiekami saprotoši bijām, kad naktis pavadījām naktsmītnēs bez jebkāda kondicioniera, bezgaisa telpā, pie tiem karstuma grādiem.. Arī, kad pusei gribētāju izpalika ilgāku laiku karstumā gaidītais izbrauciens ar kuģīti pa elbu-bijām saprotoši! Bet visam ir savs mērs. Tādēļ iesakām kārtīgi padomāt, pirms doties autobusa ceļojumā ar tūrisma firmu "ap sauli''..