www.sudzibas.lv Antario Slikts serviss un attieksme pret darbiniekiem

Antario - Slikts serviss un attieksme pret darbiniekiem

Apkalpošanas līmenis ļoti zems. Klienti aiz muguras tiek apsaukāti visos iespējamos lamuvārdos. Uzņēmuma darbinieki nemitīgi mainās, jo tiek piekrāpti. Minimālā alga + "procenti " aploksnēs. Vienmēr darbinieki tiek apskaitīti, protams par labu firmai. Jaunajiem darbiniekiem sola vienu, bet reāli neizpilda pat pusi. Ja darbinieks ir saslimis uz trīs dienām, tad šīs dienas ieskaita kā atvaļinājumu, lai nelaistu nevienu darbinieku normālā atvaļinājumā. Birojā ir antisanitāri apstākļi. Kastītes ar sapuvušu īpašnieces ēdienu, personāla telpas pārbāztas ar īpašnieces vecām drēbēm. Katru gadu pavasarī/vasarā skraida pa biroju žurkas, kuras ik pa laikam saēdušās indi kaut kur starp sienu vai grīdu un apdari nobeidzās un pūstot drausmīgi smird. Tādās telpās ir darbiniekiem jāsēž. Biroja telpās vienmēr ir auksti un tā vietā, lai telpas nodrošinātu ar papildus sildītājiem, īpašnieki, liek saģērbties trīs jakās un kā tirgus vecenēm jāsēž birojā un jāapkalpo klienti. Uzņēmums ņem praktikantus caur ES fondiem no arodskolām, par praktikantiem saņem pieklājīgu naudas summu, bet tā vietā, lai strādātu ar praktikantiem un viņus mācītu pēc prakses programmas, ar viņiem nemaz nenodarbojas, tikai sagrūž darbus un izmanto kā "lēto" darba spēku, kuriem pat algu nemaksā.

Dnk 20.04.2017

To, ka jāstrādā par minimālo, es jau rakstīju pagājušaja gada jūlijā. Rakstīju tieši lai citi neapdedzinās, jo man tika piedāvāts darba līgums par minimālo samaksu kaut bija runāts ka mazāk par 400 eur uz rokām nestrādāšu. Protams, ka neparakstīju to un pēc neilga laika atradu beidzot labu darbu. Potenciāliem darba ņēmējiem tiek solīts tik, cik paprasīsiet, dažiem pat 700 eur, bet reāli domāju nopelnīt tur var tikai tie, kas pārdod eksotiskus ceļojumus - šajā gadījumā pati īpašniece.

G Georgijs05 17.05.2017

Да да, а работников которые план не выполнили - палкой бьют и на горох ставят.
У меня друг рассказывал, что есть у него знакомый, который видел человека, который слышал от друга, что в Антарио клиентам в договора плюют!

M Medus 17.05.2017

Antario kad sastadija musu celosanas planu, Dominikanas vieta ierakstija Kubu. Un ja es nebutu parbaudijusi? Aizlidotu uz pavisam citu valsti. Liekas, ka ta bija pati ipasniece, kas to kludu pielava.