www.sudzibas.lv Annija Bokta Apmelotāja, savus augstskolas darbus pērk ss.com no izpildītājiem

Annija Bokta - Apmelotāja, savus augstskolas darbus pērk ss.com no izpildītājiem

Labdien, tā kā šis cilvēks mīl publikas uzmanību informēju visus ka studente Annija Bokta savus augstskolas darbus neraksta pati bet izmanto ss.com pakalpojumus un pēdk tos no izpildītājiem.

Šī studente man rakstīja ar lūgumu izpildīt excel darbiņu kā arī vēl 2 man zināmiem izpildītājiem, tā kā cilvēki negribēja pildīt saprotu kad ir jāsāk uzbrukt un kādu apvainot, bet vai problēma neslēpjas pašā cilvēkā, pildi savus darbiņus pats, nevis meklē lētu vai dārgu variantu un uzbrūc.
Lūdzu šai augstskolai izvērtēt šādu studentu bezkaunību, necilvēcību un nepieļaut šādu darbu pildīšanu.

Klaja bezkaunība un ņirgāšanas!

Papildināts Madelaina 22.02.2020

P.s Annija Bokta ,ja nespējat atrast laiku izpildīt savus mājasdarbus tad būtu ieteicams studēt kad būs laiks...un pievērsies sev nevis zīmējieties sudzibas.lv.

N Noboby 22.02.2020

Esmu mazliet apjucis. Tu piedāvā krāpniecību un tagad saki ka tā nedrīkst darit un lai augstskolas izvērtē šīs situācijas? Sāc ar sevi un beidz šo krāpniecisko pelnas avotu un tad nevajadzēs pārdzīvot par kādu kurš cenšas slinkot bet nesanāk

M Madelaina 22.02.2020

Es personīgi šo cilvēku neesmu sadarbojusies un ar izpildi nenodarbojos ,bet no kolēģiem dzirdu nostāstus par šo personu ,kas pati negrib veikt savus darbus.

M Madelaina 22.02.2020

Un viņi atsaka jo negrib veltīt laiku par 5 euro.

BondsBonds 23.02.2020

Slinko? Varbūt bērni un darbs.. DZĪVE. Saprotu neattaisno, bet mīnus tev.

BondsBonds 23.02.2020

Kāda nexilvēcība, krāpniece prasa krāpniecei par konkirētspējīgu cenu. Жесть.

M muexstszy 23.02.2020

Čau, klausies, tu saņēmi 15 euro naudiņās lai pildītu darbus, sarunājāt naudu pārskaitīs un tu iedosi darbus, ko tu pati izdarīji. Piekriti! Viss kārtība, naudu pārskaitījām tev! Pēc tam Sintija Elena Serdane uzmeta pati!

M muexstszy 23.02.2020

Kad krāpniece pat ar sevi netiek galā... hahā!

M Madelaina 23.02.2020

Ej paarstē smadzenes Annija Bokta ārsti sasniedzami pieraksties ,neviens neņems Jūsu darbus veikt, pareiz darīja ka uzmeta nav ko pīties ar tādiem cilvēkiem kā jūs un savus euro paturiet vien sev jo nevienam nav vajadzigs nemties ar tiem jusu pus gadu krātajiem darbiem.

M Madelaina 23.02.2020

Atvainojos bet es jusu darbus par 100 euro neveiktu :)

M Madelaina 23.02.2020

Kā arī veiksmīgu jums tālāko muļķu meklēšanu un veiksmīgu augstskolas pabeigšanu .
Kā arī nevajag te d.irst to kas nav ,būtu priecājusies ka cilvēkam laba sirds ,citādi Jūs saņemtu 100 % to savu karmu atpakaļ .

R Rebbyly 23.02.2020

Jā man arī Jūs iekaitījāt 5 euro .Gaidīšu ļoti vēl .$

S students112 23.02.2020

Kā tu vari rakstīt sūdzību, kad tu apmāni cilvēkus? ES TEV samksāju 50EUR, un joprojām, neesmu saņēmis no tevis darbus! Un tagad lasu, sudzibas.lv, ka neesmu vienīgais, ko esi apkrāpusi!

K [email protected] 24.02.2020

Par šito pants toč draud jo neviens nav saņēmis nekādus 50 euro . Atkal meli ,dabūs tevi rokā, tev šitas izmaksās uz 150 eirikiem . Nevienam nav tiesību teikt to kas Nav taisnība!

Ja nepieciešama palīdzība droši rakstiet ,cilvēks palīdzēja man un daudziem cilvēkiem , pat naudiņu neņem ,ja netiec galā ar darbiņu raksti privāti man nosūtīšu email.

Autore ja jau Jūs tik turīga un maksātspējīga tad kādēļ tad Jūsu darbiņus neviens negrib pildīt?varbūt pie visa vainīga mute 100%?

Kā redzu autorē grib vnk ieriebt tas arī viss , kad iemācīsies komunicēt tad arī nebūs jāsūdzas ka negrib palīdzēt.

S Seidija 23.02.2020

Annija Bokta, fūi nomelnot nesanāks pildiet vien tos pusgadu sakrātos darbus pati un šantāžējiet kādu lektoru lai palīdz. Vairāk neko nepiebildīšu ,jo šī cilvēka mērķis ir publiski skalot savu netīro veļu .
Fu mūsu sabiedrības kauna traips .Kā darbiņu veicējai un privātstundu ilggadējai pasniedzējai un 4 .kursa medicīnas studentei man trūkst vārdu,lai publiski aprakstītu šo bezkaunīgo sievieti .

Kā arī Annija Bokta iesaku vērsties pie psihiatra

S Seidija 23.02.2020

Personīgi par veikto darbiņu man septembrī šī persona nesamaksāja ne centu.

M muexstszy 23.02.2020

Gribu piebilst, ka sūdzība ir viltojums, par šo sievieti ir ierakstīta viena sūdzība, un tad nu tagad Sintija Elena Serdane ceņšās izķepuroties un ieriebt, kā tik māk, mācību dabūju, nav ko uzticēties visādiem cilvēkiem. :) Cilvēks joprojām email ceņšas izkrāpt naudu uzrakstot, ja tu izdzēsīsi sūdzību UN PĀRSKAITĪSI 10eur, dabūsi darbiņus, loģiski, ka tie darbiņi nav izpildīti, visi pierādījumi man ir, ja kāds vēlās to redzēt.
https://www.sudzibas.lv/annija-bokta-izspiedeja-apmelotaja-santeze-ar-merki-iegut-sev-velamu-labumu-c1615112#c1615194 (vēl viena fake sūdzība)
https://www.sudzibas.lv/krapnieciba-sintija-elena-serdane-c1615100 (un te sūdzība par pašu viņu :) )

P.S. tev nav nekādu pierādijumu par šo " Izspiedēja, apmelotāja ,šantežē ar mērķi iegūt sev vēlamu labumu" vienkārši esi apvainojusies, ka vairs tev neviens naudu nesūtīs, jo tu tik māki krāpt cilvēkus. :)

BTW: Madelaina un Seidija ir viena un tā pati kontaktpersona. Savu pozīciju esmu paskaidrojusi, vairs neko nekomentēšu.

M Madelaina 24.02.2020

Šim cilvēkam pie kājas kā saka kas nav vainīgs tas nav bailīgs :Dkarma

Ķepuroties nāksies Jums lai noturētu savas pozīcijas augstskolā un ar saviem neizpildītajiem darbiem slaukiet nu kas jums tuvāks pati saprotiet.

Pievienojos visiem Jūs tiešām esat St****.

K [email protected] 24.02.2020

Nezinu gan šis cilvēks , cik zinu , palīdz bet bez maksas .
Man personīgi palīdzēja un naudiņu neņēma,
pat nezinu ko būtu iesākusi, jo palika viena pēdējā diena lidz darba nodošanai un tas un pati netiku ar to darbu vienkārši galā pildīju protams pati bet izskaidroja visu ļoti saprotami kas un kā .
Un visu izdevās izdarīt pašai.
Noprotu cenšaties cilvēkam ieriebt mācieties pati ja negribēja Jums palīdzēt tam noteikti ir iemesls.
Citādi neticu kad atteiktu !

R Rebbyly 24.02.2020

Kā saka viena vecene teica, ej paārstē smadzenes.

Ceru ka JŪSU AUGSTSKOLAI vēl BŪS PATĪKAMI SADARBOTIES ar Jums pašu ,
Atvainojiet ar lieliem burtiem jo pirmo reiz mūžā rakstu šitādai du***
A.Bokta vienīgā pozīcija tev būs lektoram kājstarpē :D:D:D$

Par jums redz feik sūdzības ,bet citiem patiesas . SLIMA JŪS ESIET

K [email protected] 24.02.2020

Ja kādi jautājumi rakstiet man email :^)
Katrīna

S Seidija 24.02.2020

Pēc rakstu autoru rakstītā noprotu ka pati esat parādā vienam 30 euro un otram 50 euro?
Pati iznāk esiet krāpniece.
Paskaidrojiet tad lūdzu šo savu pozīciju?

S students112 24.02.2020

Sintija Elena Serdane es joprojām gaidu savus 50eur vai darbiņus, ko sarunājām. :)))

Ziņa Annijai: Varam vērsties policijā, par krāpšanu un neslavas ceļšanu, viens iesniegums noteikti neko nedos, bet ja kopā aiziesim ar ēpasta sarakstēm un izdrukas no bankas, un par to, ka pēc tam ceņšas izspiest vēl naudu, mums varētu pat sanākt. Lūdzu PM man.

K [email protected] 24.02.2020

Kā jums kauna nav uzpriekšu pats rakstiet Sintijai Serdānei divas dažādas personas un šeit Sintijai Elenai ,ka nenākas maksāt kompensāciju par apmelošanu un neslavas celšanu.

Veiksmīgu taciņu :)

K [email protected] 24.02.2020

Kā arī tā kā šādus 50 euro viņa nav saņēmusi domāju nāksies jums maksāt 3 x vairāk .

S students112 24.02.2020

Paldies, lai policija tiek galā. Kurš kuram ceļ te neslavu, + šantāža un naudas krāpniecība. Ja ir vēl kāds gadījums ar šo sievieti - Sintiju, droši rakstiet PM, divi iesniegumi jau ir, kā minimums.

K [email protected] 24.02.2020

Par izspiešanu arī iesniegumi būs pret jums uzpriekšu ,jo tādu 50 euro nav saņēmusi

K [email protected] 24.02.2020

Kā arī publicēšu saraksti ar Jums students112 lai visi redz kā jūs izspiežat no cilvēkiem naudu jo Sintija Serdāne ir pavisam cita persona .

S students112 25.02.2020

Nedaudz smieklīgi.

Šie lietotājvārdi, [slēpt]@inbox.lv,Seidija,Rebbyly) Ir viena un tā pati persona, un katru dienu tik māk rakstīt komentāros lai paceltu rakstu. Karma nāks tev atpakaļ, jo esi jau vairākus apkrāpusi, un tagad nomelno cilvēku, visu ko tu māki mazais cilvēciņ, tas ir lamāties cilvēku, kurus apkrāpi uz 15eur un 50eur. Šie visi komentāri ir fiksēti, un redzot kāds ir tavs rakstīšanas stils, tad vienu jauku dienu tev mamma nopērs, par tavām izdarībām internetā, ej izaudz, nevis pati sev spied te plusiņus un tik kaut ko te par minetu, karmu un citām netīkām vietām. Pati nozagusi 15eur, un vairs netiec no sū*** vaļā?

Par visiem vārdiem ko esi te pateikusi, ka tik tev karma neatnāk atpakaļ, un kaut ko tev neuzplēš klusā ieliņā, pasaule ir maza, un tevi atrast nemaz nebūs tik grūti. Ej izaudz un gaidi spriedumu no varas iestādēm, jo vairāk turpināsi te rakstīt, jo tev sliktāk pašai būs, visu ko tu tagad māki, ir gaidīt vēstuli un deklarēto dzīves vietu un kaut ko augumā cilvēkam, kuru esi apkrāpusi.

Esmu 100% drošs, ja tu zinātu manu vārdu, tad noteikti arī mani nemelnotu, kā nabaga šo sievieti, manu vārdu tu nekad nezināsi, un neuzzināsi, un summa nav 50 eur, bet cita, lai tu vēsturē neskatītos, un tagad nezīlētu.

Vienkārši aizveriet savu muti un izdzēsieties no interneta, citi cilvēki arī sāk domāt, ka jūs esat mazgadīga slima meitenīte, kura domā, ka var krāpties un par to nekas nebūs, un kā aizstāvību, cenšaties nomelnot to cilvēku, kuru jūs apkrāpāt. Diemžēl, vairs nekad nevienu jums nesanāks, un par nomelnošanu, gaidiet vēstuli. :))))

K [email protected] 27.02.2020

Manu vārdu nekad neuzzināsi, tik stulbi, kas kāda āboltiņa esat?

K [email protected] 27.02.2020

Gaidām gaidām, ļoti !Jūs tādu pašu saņemsiet par saviem mistiskajiem sagudrotajiem 50 un citiem euro! Laikam nepārskaitījās bet skaidrā iegrūdāt citā galā/!Tiešām smieklīgi :!

K [email protected] 27.02.2020

Kas par šantāžu aizveriet muti ,vot i nevērs muti, nedzēsīsies ārā, ar sānieliņām varat nedraudēt,un tas ko jūs sakāties cilvēki -jūs domājiet ,ziniet nerūp..Ja kāds ko domā raksta uz šo e-mail. Labprāt uzklausīsim, tāda nodiršana aiz muguras un slēpšanās aiz jūs jau manu vārdu neuzzināsiet neinteresē/,kā arī savus bērnudārza uzvedību ,cirku ,publisku zīmēšanos varat uzskatīt par sava idiotisma izpausmēm. Pati uzsākāt šo cirku un tagad draudat cilvēkam.Šis viss tak ir domāts lai cilvēkiem jautri un interesanti šajā sniegotajā un aukstajā laikā .:$

K [email protected] 26.02.2020

Visiem ir sava dzīvē, kuram tad nav? Tādēļ jau nebāžos kādam virsū ar saviem neizdarītajiem darbiem un nekladzinu kā tad šie nelieši man nepalīdz. Sākt ar sevi vispirms vaidzētu un tad meklēt skabargu otram pak...
Kā saka ja cilvēks pats ir jauks nu nekad neatteiks ,palīdzību, bet ja no mutes čūskas ārā lien ,jebkurš tādu pasūtītu 3 mājas tālāk.

S students112 26.02.2020

Sintija ko tu čīksti visu laiku? Cilvēks tev samaksāja par pakalpojumu, un tu viņu uzmeti. Un tagad visu laiku tik raud, jo neviens tev vairs nekad mūža nepārskaitīs naudu, tad nevajag sarunāt par naudu ka pildīsi darbus. Tu vienkārši slima esi, krāpniece un izspiedēja. Ej ieskrien stabā. Sākt vajag ar tevi un tādiem stulbiem cilvēkiem kā tu, kas uzņemas izpildīt pakalpojumu pa naudu bet beigās uzmet, vai prasa vēl papildus naudu, bet ne sūda nav izdarījuši, un sēž internetā 24/7 un meklē tik cilvēķus, kurus vēl apkrāptu.

Par visiem šiem komentāriem, es sen gribētu Tevi dzīvē atrast un parunāt, cik liela varone tad tu būsi, ja bikses nebūs pilans, sīkas bērneli. Izdzēs internetu, būs par pāris autistiem mazāk šajā pasaulē.

K [email protected] 27.02.2020

Ejiet apārstēt nervu sistēmu ,citādi jūs būsiet tā kam tās bikses būs pillas/:)

K [email protected] 27.02.2020

Students ja nevariet nosaukt summu meLojat par kautkādiem mistiskiem euro, nevarat nosaukt vārdu, tad nav ko te di***.

K [email protected] 27.02.2020

Nomelnošanu ? . Jūs vēršaties pie darbu izpildītājiem ,pasūtāt , darbus tātad tīra patiesība .
Savus draudus pietaupiet sev."/

K [email protected] 27.02.2020

Neuzrunājiet cilvēku uz TU nav jums ne māte ,ne māsa, ne tante ,ne draudzene ne paziņa .Ceru sapratāt !Sveiciens no Sintijas ,viņai neinteresē, ne tu ,ne tavs vārds, kuram gan interesē cilvēks kurs kautko d.- bet atklāties nevar,students112 ,bērnudārzs esiet Jūs un šo cirku pati gribējāt ,pati runajat par mistiskiem 50 euro un visādas muļķības , tad nu cirks lai rit pilnā sparā! Slima te esiet jūs ,mums ar nervu sistēmu viss lieliski :) Neviens nekur ārā nedzēsīsies.

K [email protected] 28.02.2020

Jūs nomelno?
neviens muti neaizvērs,ārā nedzēsīsies un ar saviem draudiem neiebiedēs.Kā ar8 šādus 50 euro nav saņēmusi ,tā kā nedomāju kad šo situāciju kāds uztvers nopietni un risinās.Uzskatu to par izspiešanu ,lai no manas paziņas tāpatvien iegūtu 50 euro un vēl kādus jūsu sagudrotus.Kurš tad nomelno un draud?

B BezVarda1 26.02.2020

Sintija ko tu čīksti visu laiku? Cilvēks tev samaksāja par pakalpojumu, un tu viņu uzmeti. Un tagad visu laiku tik raud, jo neviens tev vairs nekad mūža nepārskaitīs naudu, tad nevajag sarunāt par naudu ka pildīsi darbus. Tu vienkārši slima esi, krāpniece un izspiedēja. Ej ieskrien stabā. Sākt vajag ar tevi un tādiem stulbiem cilvēkiem kā tu, kas uzņemas izpildīt pakalpojumu pa naudu bet beigās uzmet, vai prasa vēl papildus naudu, bet ne sūda nav izdarījUši, un sēž internetā 24/7 un meklē tik cilvēķus, kurus vēl apkrāptu.

Par visiem šiem komentāriem, es sen gribētu tevi dzīvē atrast un parunāt, cik liela vArone tad tu būsi, ja bikses nebūs pilans, sīkas bērneli. Izdzēst internetu, būs par pāris autistiem mazāk šajā pasaulē.

Nedaudz smieklīgi.

Šie lietotājvārdi, [slēpt]@inbox.lv, seidija, rebbyly, ma madelaina) ir viena un tā pati persona, un katru dienu tik māk rakstīt komentāros lai paceltu rakstu. Karma nāks tev atpakaļ, jo esi jau vairākus apkrāpusi, un tagad nomelno cilvēku, visu ko tu māki mazais cilvēciņ, tas ir lamāties cilvēku, kurus apkrāpi uz 15eur un 50eur. Un noteikti vēl kādus pagātnē un nākotnē. Šie visi komentāri ir fiksēti, un redzot kāds ir tavs rakstīšanas stils, tad vienu jauku dienu tev mamma nopērs, par tavām izdarībām internetā, ej izaudz, nevis pati sev spied te plusiņus un tik kaut ko te muldi par karmu un citām netīkām vietām. Pati nozagusi 15eur, un vairs netiec no sūdiem vaļā?

Par visiem vārdiem ko esi te pateikusi, ka tik tev karma neatnāk atpakaļ, pasaule ir maza, un tevi atrast nemaz nebūs tik grūti. Ej izaudz un gaidi spriedumu no varas iestādēm, jo vairāk turpināsi te rakstīt, jo tev sliktāk pašai būs, visu ko tu tagad māki, ir gaidīt vēstuli un deklarēto dzīves vietu kaut ko augumā cilvēkam, kuru esi apkrāpusi.

Esmu 100% drošs, ja tu zinātu manu vārdu, tad noteikti arī mani nemelnotu, kā nabaga šo sievieti, manu vārdu tu nekad nezināsi, un neuzzināsi, un summa nav 50eur, ne 25eur, bet padomā pati, kurai esi prasīju naudu un pēc darbu pabeigšanas prasījusi vēl naudu un vēl...

Vienkārši aizveriet savu muti un izdzēsieties no interneta, citi cilvēki arī sāk domāt, ka jūs esat mazgadīga slima meitenīte, kura domā, ka var krāpties un par to nekas nebūs, un kā aizstāvību, cenšaties nomelnot to cilvēku, kuru jūs apkrāpāt. Diemžēl, vairs nekad nevienu jums nesanāks, un par nomelnošanu, gaidiet vēstuli. :) ) ) )

K [email protected] 04.03.2020

Kas par bezkaunību, cilvēks savu muti pats kad gribēs tad vērs, ne tu komandēsi.Atradies mutes vēršanas eksperts .NEVIENS NEDZESISIES Ārā ! Understand?

K [email protected] 05.03.2020

Interesanti gan kurai ,varbūt paskaidrosiet kam. tad prasījusi ?Jo cilvēks neko tādu neatminas.Jums jau labāk zināms:D