"Annas" - serviss

Sveiki...kadu laiku atpakaļ biju uz kāzām viesu namā "Annas".Vieta tiešām skaista,bet serviss klibo.Tātad-viņi klāj galdus-cena galīgi neadekvāta galda lielumam-sola jau visu to labāko...zāle nenopļauta teritorijā-kāzas taču!!!Viesu namu pieskatīja un galdus klājā vīrietis-akmens seju,sarkanām acīm,noskrandis-uzreiz izcēlās uz pārējo fona.Uz visiem skatijās,kā parādniekiem.Pie pirts kurināšanas par katru malkas pagali trīcēja...tātad-nekas personisks ,tikai bizness!

E eliotta 19.03.2013

Piereģistrējies, lai beidzot vari izlikt žulti par visiem (trīs) viesu namiem, kuros esi bijis?

A asilaydying 20.03.2013

Akmens seja - kāda ir tāda ir, ko tu čakarējies? Noskrandušas drēbes - gan jau bija parastas drēbītes, salīdzinot ar glaunām Dolce Gabbana vai citām h*jīgām drēbēm.. Nevar cilvēki visu laiku izskatīties laimīgi. Un - cenas neadekvātas - tad ja būtu adekvātas, varbūt vēl serviss būtu galīgā p... padomā par to.