www.sudzibas.lv Anivet Naudas izsūkšana un tikai

Anivet - Naudas izsūkšana un tikai

Naudas izsūkšana un tikai! Nejēdzīgi ieteikumi, neatbildēti jautājumi. Nodoti analīzes, nesaņemtā ārstēšana. Nevienam neiesaku. Pirmā un pēdējā reize. Vēršaties uz normālam zināmam klīnikām. Nakts vizītes jums būs lētāks nekā Aniveta dienas laikā vnk asins nodošana un pat to nespēja veikt normāli, lai nekaitētu sunim. Jā jūs prasīs iziet āra, ņemiet savu suni un dodaties prom no šīs klīnikas. Man neļāva palikt ar savu suni blakus, lai redzēju kā tiek noņemtas asins analīzes. Suns bļāva tā kā es domāju, kā nomiršu tur pat aiz durvīm no tā stresa ko pārdzīvoju, jau nerunājot par suni, ko pārdzīvoja viņa būdams viena bez saimnieka ar cilvēkiem kuri izdarīja viņai sāpes. Tika noskūtas abas ķēpas, jo viena ķepā pārsprāga vēna! Nekad neatstājiet savu mīluli vienu bez uzraudzības. Biju pilnīga šoka un ļoti dusmīga uz visu situāciju. Gludspalvainai kucītei noskuvuši abas ķēpas, lai paņemtu analīzes, viena ķepa asiņoja, jo kā man pateica pārsprāga vēna. Taņa bass diagnostēja mums visādas slimības, kā anēmija, (pat bez analīzēm) pierakstīja mums iekaisumu, to sarakstot kuces vēsture! Sākotnēja sūdzība man bija uz kucēnu caureju no šis kuces un tad sācies šis murgs. Uztaisot analīzes nekadas anemijas, paldies dievam mums nebija. Vēl viens nepareizs ieteikums bija atņemt kucēnus no mātes, uzstāja lai kucei nedod zīdīt savus divas nedēļas vecus kucēnus un lai mēs barojām ar mākslīgu piena maisījumu, bet uz jautājumu ko tad darīt ar kuces pienu (kurš izskatās pilnīgi vesels, balta krāsa un nav nekādi pazīmes, kā viņam kaut kas kaiš) , ja kucei piens vnk stāvēs, tad viņai sāpes krūtis un var sākties problēmas ar to kā piens stāv …lai man pēc, tā būtu kuci jāārstē no mastīta vai kādam citam problēmām? Man pateica kā kuces pienu ir jāslauka.. Aizkari (face palm) . Tas nav adekvāts ieteikums un cilvēks ar loģisko domāšanu var to saprast. Kā var teikt kā kuces piens ir inficēts, ja nav uztaisīti nekādas pārbaudes? Nav ne krāsas, ne smakas. Līdz tam teica kā krutsgalos nav caurumu, un kucēni nevar paēst, tikai divos krutsgalos kaut kas ir.. Uz jautājumu kā tad kucēni pieņemas svarā, ja viņi need normāli? Man teica kā no šiem diviem viņi kaut ko dabu bet no pārējiem viņi uzsūc plazmu un visādus šķidrumus…
neļauju kucēniem es pāris stundas, pabaroju ar maisījumu un vuaļa kucei ir piens visos krutsgslos!
Vēl viens nepatīkams moments bija, kad pa telefonu, kad es pierakstījos uz vizīti, man teica kā jā samaksāsiet skaidrā tad iedosim jums atlaidīti un gaidīja no manīm atbildi... Es vēl neatnācu, no manīm jau prasa kā maksāšu! Biju uz mutes, nezināju kā maksāšu, tāpēc tā arī pateicu. Bet klīnika kad man piestādīja rēķinu, es uzprasīju par atlaidi, jā maksāt skaidrā, līdz paņemu tikai 100 eiro, tāpēc arī uzprasīju par atlaidi, jo rēķinu kuru man piestādīja, sastādīja 129 eiro - sistēma (kuru papilinaja 15 min, parasti izpilina visu to maisiņa šķidrumu, neatkarīgi no tā cik laika tas aizņems, šajā klīnika mus papilināja kamēr asins analīzes gatavojas, tas bija 15 minūtes) ; asins analīzes (taisīt uz vietas vai vest uz laboratoriju, Cena no tā nemainās, vienāda) un 27 eiro no tam sastādīja vitamīni.
Atlaidi dabūju - 2 eiro (-10%) par vizīti un - 2 eiro (10%) par sistēmu, paldies par šo augstsirdību. Rēķins sastādīja 129 eiro (no tām 27 vitamīni) . Mums tika noņemtas asins analīzes, uzlikta sistēma, tas arī viss.
Pierakstīties uz sistēmu, atcerēties kā maksāsiet ne tikai par pašu sistēmu bet arī par kateteru, vizīti un vēl kaut kādam mistiskam darbībām..

09.03.2022

T

Ничего не знаю. Постоянно пользуюсь их услугами, и во всем более чем удовлетворен. А автору рекомендую устроится на работу в желтую прессу. Столько текста и писанины, что аж читать не хочется.