www.sudzibas.lv Anivet Ļoti cietsirdīga izturēšanas pret vecu dzīvnieku

Anivet - Ļoti cietsirdīga izturēšanas pret vecu dzīvnieku

Nekad nekad nekad mūžā vairs nevedīšu savu seniora suni uz šo klīniku! Aizvedu apgriezt nagus manam sunim tas nepatīk ienāca divi ārsti un spieda un turēja elkonus virsu un celgalus un rāva aiz adās visas malas gāza taka tādu akmeni uz visam pusem un rāva kājas rāva adu aiz skausta es vēljoprojām atceroties man asaras ir acis mans suns ir senjors! Un ka tā drīkst izturēties pret dzīvnieku viņš izejot no klīnikas visi muskuli viņam trīcēja un viņš knapi pagāja uz priekšu viņš tagad baidās pat ja es uzlieku pirkstu uz kājas ka tā drīkst izturēties pret dzīvnieku viņiem nav vispār nekādas emocijas viņi strādā ka roboti un dzīvnieks viņiem ir vienkārši naudas banknote nevis dzīvnieks kuram ari ir dvēselītē un kuram ari sap viņi ar visu spēku turēja spieda viņu rāva viņam kājās es baidos par viņa veselibu tagad un tas ka viņi gāza viņu uz Zemes taka tādu akmeni un kad es bļāvu lai beidz tā darīt un atlaiž kājas viņi neklausījās vispār tad kad saku bļaut skaļāk tad viens no ārstiem sadusmojas un pateica tad ej uz citu klīniku un izgāja ara vispār no kabineta viņš pat nenāca vairs atpakaļ tas ir pilnīgs absurds šiem ārstiem vispār nav nekādas iejutibas pret dzīvnieku taču padomājiet pasi kādu postu tu nodari dzīvniekam kādu traumu tu viņam iedzen psiholoģiski prata pēc šāda procesa tas tak ir pilnīgs sviests nekad mūžā vairs uz tejieni! Sargājiet savus mīluļus jo tie patiesam ir pelnījusī tikai un vienīgi to labāko attieksmi un cieņu un respektu jo pēc 10 - 15 gadiem viņi vairs nebūs jums blakus un šādu attieksmi mans suns mūzām atcerēsies un ari es!

19.07.2022

Atbilde no Anivet Support Pārstāvja atbilde 19.07.2022

Labdien, Sindija. Gribam pievienot Veterinārmedicīnas likumu, kuru pieņēma un izsludināja 2009.gada.
Veterinārmedicīnas likums
59.pants. Dzīvnieku īpašniekiem vai turētājiem ir pienākums:
2) -//-... kā arī nodrošināt praktizējošam veterinārārstam nepieciešamos darba apstākļus un dzīvnieku fiksēšanu veterinārmedicīnisko procedūru laikā;
Klīnikā jūs atnācāt ar mērķi nogriezt sunim nagus, bet griešanas laikā nevarējāt nofiksēt dzīvnieku, kas ir ļoti svarīgi, lai netraumētu sunim nagus un spilventiņus, līdz ar to kabinetā tika aicināta daktere. Pēc jūsu lūguma, sākumā mēs mēģinājām fiksēt dzīvnieku vertikāli, bet kad tas neizdevās - nofiksējām horizontāli. Līdz ar to, sunim netika traumēts neviens nags. Kad suns bija sācis nervozēt un raustīties, jūs palūdzat viņu atlaist, kas arī tika izpildīts. No turpmākas horizontālas fiksācijas jūs atteicaties un daktere izgāja no kabineta nevajadzības dēļ. Pārējie nagi tika apgriezti ar pieprasītiem laika intervāliem, lai suns varētu nedaudz nomierināties.
Apmaksa par veikto procedūru tika paņemta saskaņā ar cenrādi.
Pamatojoties uz visu iepriekš minēto, lūdzam neizplatīt nepatiesu informāciju un minējumus. Jūs vienmēr varat izrunāt visus momentus kas jums bija nesaprotami klātienē.

S Sindijaabloins 19.07.2022

Jus esat tadi liekuli jus tiesam tagad meginat telot engelus es vienkarsi esmu soka es zinu kā tas vis notika un tas ko jus rakstat ka jus novietajat suni ta un tad ta man smiekli nak jus neko nenovietojat jus vinu ravat burtiski RAAVAT aiz kajam gazat un raustijat ta vetarste kas tureja vinu pie kakla es vinai ravu rokas nost lai vina atlaiz manu suni es teicu lai laz vinu vala jus nelaidat tikai kad saku blaut virsu jus atlaidat un vetarste dusmiga izgaja ara un vetarstes asistente tik noteica nu tad jums jaiet uz citu kliniku ja jus mums nelaujiet stardat logiksi ka es jums nelausu turpinat darit manam dzivniekam pari tas ka jus vinu mocijat manam sunim visi muskuli pectam triceja vins nelava man pat pieskarties klat vins nedeva man pat kepas vairak jus esat demoni nevis cilveki un kad es jums teicu pratigak vins ir senjors jus vinu nogazat ka cuku uz zemes un sakerat visas kajas ravat aiz adas es atnacu majas un es saku raudat par to ko es redzeju jums dzivnieks nav nekas vairak ka tikai naudas zime un nemeginiet man tagad vel murgot kautkadu sviestu ka jus darijat kas ir jadara pec likuma neviena likuma nav rakstits ka lai fiksetu suni jums tam jadara pari un jarausta ka tadu gumijas lelli vinam ir 12 gadi! un jums bija pilnigi vienalga kad es jums teicu laidiet manu suni vala jusu attieksme ir pretiga auksta un galigi neprofesionala un ne tikai es par jums rakstu sliktu sudzibu citas sudzibas ko lasiju par jums biju vel lielaka soka

T Tagad man ir suns 10.08.2022

Cilvēk, pirms ķeraties pie rakstīšanas - iemācieties to darīt!

P PatiesiibasMeka 20.07.2022

Komati? Kas tie tādi?